nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
inne
Karmimy Psiaki na Kiermashu
ZA NAMI
03.06.2017

Sobota

Hotel FORUM

ul. Marii Konopnickiej 28

11:00

- 19:00

W słoneczny weekend 3-4 czerwca w przestrzeni krakowskiego Hotelu FORUM odbyły się targi mody niezależnej Kiermash vol X I Urodziny w Forum.

Kiermash to przede wszystkim targi mody niezależnej, łączące bezpośrednio modę i design, których produkcja przebiegała w duchu fair trade, a od tego roku dołączyliśmy do nich i MY, jako organizacja prozwierzęca, pozwalająca "pomagać przy okazji"! 

Dzięki Waszym ogromnym sercom i zaangażowaniu w akcję wspólnymi siłami zebraliśmy
325,38 zł dla podopiecznych Małopolskiej Organizacji na Rzecz Natury!

Podczas targów każdy miłośnik psiaków miał możliwość porozmawiania na temat: KARMY, EDUKACJI i ADOPCJI, a także sfotografowania się w ramce #HOWHAU. Ale to nie wszystko! Do dyspozycji każdego, kto pojawił się w FORUM była psia trener – Monika z Uniwerek ObiFru która udzielała bezpłatnych porad w zakresie obedience, budowania relacji oraz problemów behawioralnych. Mieliśmy okazję zobaczyć Monikę wraz z ObiFru Team: Fruzią oraz Hondą podczas pokazu dogfitnessu. Ponadto Uniwerek ObiFru zaprezentował pokazy sportowego posłuszeństwa w wykonaniu mikro i maxi psa. Oprócz tego na Uczestników czekała groomerka – Karolina z Salonu Amigo, która udzielała bezpłatnych porad pielęgnacyjnych.

Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych! Specjalnie dla nich stworzyliśmy kącik dla dzieci na którym odbywały się gry i warsztaty edukacyjne „zŁap wiedzę”, a także artystyczne malowanie buziek w wykonaniu Pauliny z Luna face painting i Agnieszki Zborowskiej.

Dziękujemy za Wasz zapał do działania na rzecz Psiaków! Czekamy na więcej tak udanych i wyjątkowych imprez z Waszym udziałem – DOBRO ZAWSZE WRACA , pamiętajcie!

PARTNERZY:
ZERKNIJ NA TO: