nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
inne
Karmimy Psiaki na Wiankach
ZA NAMI
24.06.2017

Sobota

Hard Rock Cafe

Plac Mariacki 9

12:00

- 20:00

W sobotę 24 czerwca po raz pierwszy jako ekipa Karmimy Psiaki uczestniczyliśmy w niezwykłym evencie…Kilka scen w całym mieście, kilkudziesięciu artystów i 160-tysięczna publiczność -Wianki - Święto Muzyki 2017 to tradycja zrzeszająca miłośników muzyki z całej Polski!

Na wydarzeniu pojawiliśmy się dzięki Hard Rock Cafe Kraków , którzy użyczyli nam przestrzeni restauracji, dając szansę na osiągnięcie naprawdę dużych efektów.

Dzięki nim to wyjątkowe Święto Muzyki stało się także szczęśliwym dniem dla podopiecznych Schronisko "Psie Pole" w Racławicach! Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję i dołożyli swoją cegiełkę w szczytnym celu! Wspólnymi siłami zebraliśmy 460,70 zł!

Piękna, słoneczna pogoda i radosna atmosfera Wianków sprzyjała owocnym rozmowom z miłośnikami czworonogów. Nawiązywaliśmy nowe znajomości, z których na pewno wyniknie wiele dobrego. A wszystko to przy dźwiękach muzyki: Terrific Sunday, EndoPower, Sorry Boys, Julia Marcell, Kortez i Taco Hemingway, występujących na scenie Hard Rock Cafe Kraków. Atmosfera na płycie Rynku Głównego była niepowtarzalna!

Obecność na Wiankach to dla nas świetne doświadczenie! Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak wspaniałej inicjatywy, co również pozwoliło nam na szerzenie idei pomagania na większą skalę. Pomagajcie razem z nami! To wspaniałe uczucie! 

PARTNERZY:
ZERKNIJ NA TO: