nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
inne
Pieskie życie - poznaj i pomóż zwierzakom
ZA NAMI
09.04.2017

Niedziela

Bonarka City Center

ul. Kamieńskiego 11

13:00

- 18:00

W niedzielę 9 kwietnia odbyła się 4. edycja wydarzenia „Pieskie życie – poznaj i pomóż zwierzakom”, które mieliśmy przyjemność współorganizować razem ze Strażą Miejską Miasta Krakowa, KTOZem oraz Bonarką City Center.

Wydarzenie miało na celu wsparcie bezdomnych zwierzaków oraz promowanie odpowiedzialnych adopcji. Efekty akcji przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Dzięki Waszym ogromnym sercom, kweście do puszek oraz sprzedaży gadżetów udało się zebrać aż 3809,43 zł oraz 141,315 kg karmy! Ale to nie wszystko! Podczas „Pieskiego życia” towarzyszyła nam wielka radość, ponieważ dzięki akcji adopcyjnej nowe domy znalazło aż 6 psiaków: Diana, Krecik i 4 szczeniaki: Muminek, Mufek, Miluś i Miko.

W ramach „Pieskiego życia” Uczestnicy mieli możliwość: zobaczyć pokazy tresury psów pracujących w służbach mundurowych: Centa ze Straży Granicznej, wykrywającego substancje zabronione, Norę z Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego, szukającej narkotyków oraz psa służącego w Policji; poznać psiaki, czekające na swój szczęśliwy dom; skorzystać z bezpłatnych porad weterynaryjnych; zobaczyć psy tropiące z Krakowskiej Grupy Tropiącej oraz grupę dogtrekkingową Wild Dogs Team, poznać psiaki startujące w zawodach oraz psich zaprzęgach, a także dowiedzieć się jak rozpocząć trenowanie z psem.

Oprócz tego klienci Bonarki mieli możliwość poznać Negrę i jej właścicielkę z Emerytury na 4 Łapach, która opowiedziała o tym jak wygląda życie z psim seniorem i dlaczego warto adoptować psich emerytów; zobaczyć Fruzię i Monikę z Uniwerka ObiFru, podczas pokazu sportowego posłuszeństwa Psiaka; skorzystać z bezpłatnej pielęgnacji Psiaka dzięki Perros; obejrzeć wystawę prac fotografki Izy Łysoń; wziąć udział w edukacyjnych zabawach w kąciku dla dzieci; dowiedzieć się jak przewozić zwierzęta w komunikacji miejskiej oraz z jakimi obowiązkami, wiąże się posiadanie własnego pupila.

To była niesamowicie aktywna niedziela z cudowną atmosferą sprzyjającą pomaganiu! Dziękujemy za Waszą hojność i bezinteresowność – JESTEŚCIE NAJLEPSI!

ZERKNIJ NA TO: