nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
inne
RUN FOR 6 PAWS - Bieg na 6 Łap
ZA NAMI
24.06.2017

Sobota

Zalesie

pod Krakowem

10:00

- 14:00

24 czerwca 2017 r. mieszkańcy Krakowa i okolic wzięli udział w niezwykłej imprezie - Biegu na 6 łap.

To drugie już takie wydarzenie w regionie, które pozwoliło na połączenie miłości do bezdomnych zwierzaków i do biegania. Wydarzenie było organizowane przez Fundację Sarigato wraz z Fundacją Dla Zwierząt DAR SERCA w Skale.
Bieg odbył się w Zalesiu, 18 km na północ od Krakowa. Piętnastu uczestników wraz z Psimi Partnerami Biegu wystartowało o godzinie 10:00, a przed 12:00 wszyscy byli już na mecie.
Wyznaczone zostały 3 trasy, z których wszystkie miały wspólny początek. Każda z nich została podzielona według poziomu trudności - dystans dostosowano do możliwości fizycznych Psiaków. Trasa zielona mierzyła 3,4 km, czerwona - 6,2 km, a czarna - 9,9km.

Psiaki, które wzięły udział w biegu, na co dzień oglądają świat z boksów w hotelach dla zwierząt. Wszystkie niosą ciężki bagaż doświadczeń, lecz pozostają kochanymi, wesołymi czworonogami. W czerwcową sobotę postanowiliśmy przerwać monotonię ich życia i podarować im odrobinę radości. Bez Was by się nie udało! Dzięki Waszym dobrym sercom psiaki z „Daru Serca” otrzymały aż 300 kg karmy!
Dziękujemy za to, że pomagacie nam zmieniać świat bezdomnych zwierząt na lepsze!

ZERKNIJ NA TO: