nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
inne
Na #Wagner2018 przyjdę z karmą
ZA NAMI
24-26.08.2018

Piątek - Niedziela

TAURON Arena Kraków

ul. Stanisława Lema 7

17:00

- 22:00

W tym roku ekipa Karmimy Psiaki wraz z wolontariuszami miała okazję wziąć udział w kolejnym wyjątkowym przedsięwzięciu. Przy okazji siatkarskich zmagań podczas XVI Memoriał Wagnera - #Wagner2018, zbieraliśmy karmę dla Psiaków i Kociaków w schroniskach. Wydarzenie odbyło się w dniach 24 - 26.08.2018, w Tauron Arena Kraków.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ilości karmy, którą wspólnie zebraliśmy. Nie spodziewałyśmy się, że będzie tego aż tyle - 660,6 kg! ❤ Na #Wagner2018 przyszliście z 519,2 kg psiej i 117 kg kociej karmy. Dodatkowo do naszego basenu wpadło 5,5 kg przysmaków. Co więcej, w naszym fundacyjnym sklepie zamówiliście prawie 19 kg karmy. Jesteście niesamowici! Całą atmosferę na naszym stoisku podsycały jeszcze sportowe emocje! Nasi siatkarze dali z siebie wszystko. Przekonaliśmy się po raz kolejny, że Polscy Kibice, to najlepsi kibice. Wspierają nie tylko siatkarzy, ale również Psiaki i Kociaki. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za zaangażowanie w zbiórkę podczas Memoriału.

Cieszymy się bardzo, że w trakcie tych trzech intensywnych dni mogliśmy Was wszystkich poznać i przybić piąteczkę. ☺ Jest nam też niezmiernie miło, że tak licznie i chętnie opowiadaliście swoje historie, związane z Waszymi Zwierzakami. Zdjęcia, które nam pokazaliście były przeurocze! Niektóre z Waszych opowieści przedstawiamy w poniższym albumie. Nie możemy pominąć naszych wolontariuszy. Chapeau bas za zaangażowanie i kawał pracy, który wykonaliście w ciągu tych trzech dni. Aneta Ostafin, Renata Fiołek, Kaludia Put, Iwona Michniak, Dominika Druzgała, Agnieszka Loc, Sebastain Zajda, Michał Grzegorzek.

Szczególne podziękowania należą się Memoriał Huberta Jerzego Wagnera za możliwość przeprowadzenia zbiórki. Super, że los bezdomnych zwierząt nie jest Wam obojętny! Chcemy również podziękować Partnerom wydarzenia Na #Wagner2018 przyjdę z karmą. Piesologia, DogInclusive, Projekt Pies, Pies Turysta, Zamerdani Dzięki Wam dotarliśmy do szerokiego grona odbiorców i mogliśmy wspólnie wspierać Psiaki i Kociaki ze schronisk ❤ Podziękowania należą się firmie eventX.pl, która umożliwiła nam wyświetlanie prezentacji o Karmimy Psiaki na naszym stoisku. Ogromne uściski należą się także Wydawnictwo Znak, które przekazało aż 30 książek dla kibiców, którzy jako pierwsi przynieśli karmę na nasze stoisko.

To był piękny czas. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i do zobaczenia na następnych eventach!

PARTNERZY:
ZERKNIJ NA TO: