nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
Maraton Zumba
Zumba Kraków
ZA NAMI
19.03.2016

Sobota

HALA SPORTOWA UEK KRAKÓW

UL. , RAKOWICKA 27

18:00

- 21:00

Największy psiakowy Maraton Zumba® Fitness w Polsce już za nami! Aż 527 osób pomagało Psiakom w blasku neonów i farb fluorescencyjnych! Takiej energii i pozytywnej atmosfery do pomagania nie mogliśmy sobie nawet wymarzyć.

Energetyczną rozgrzewką maraton rozpoczęły dwie kobiety - wulkan: Regla Maria Hernández-Madej i Alicja Turczyńska-Bryl. Wraz z nimi scenę opanowali znakomici Instruktorzy Zumby z Krakowa: Małgorzata Śliwińska, Katarzyna Hojoł , Alicja Ożóg , Anna Półtorak, Sebastian Nabielec oraz Jacek Roszak z Konina. Tańcząc do zumbowych hitów wszechczasów, zaprezentowali swoje oryginalne choreografie i pokazali jak można się zjednoczyć w szczytnym celu.

Kochani Instruktorzy i Uczestnicy, wielkie brawa dla Was! Wspólnymi siłami zebraliśmy niebywałe 8537 zł, które przeznaczyliśmy na zakup 691,54 kg karmy specjalistycznej. Dodatkowo przynieśliście rekordową ilość suchej karmy - aż 270,205 kg! oraz zabawki, smycze, szelki, obrożę, 3 miski, opatrunek, 4 koce i cały worek pościeli, które tuż po Fluomaratonie zawieźliśmy do podopiecznych Fundacji dla Zwierząt DAR SERCA w Skale.

To było wyjątkowe wydarzenie pod każdym względem, dziękujemy Wam za to! Byliście REWELACYJNI!

O cyklu Maraton Zumba® Fitness
 

Czy wcześniej w Waszym mieście mieliście możliwość zatańczyć w rytm Zumby, spalić zbędne kalorie, a przy tym pomóc Psiakom ze schronisk? Teraz pojawia się taka szansa! Od listopada 2014 organizujemy cykl Charytatywnych Maratonów Zumba® Fitness dla Psiaków w największych polskich miastach! Za nami Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Rzeszów, Warszawa i Piła. Wydarzenia te gromadzą entuzjastów tańca i fanów zwierzaków, aby razem, w rytm gorącej Zumby, wesprzeć bezdomne czworonogi. Gwarancją rewelacyjnej zabawy jest znakomity skład instruktorski, energetyczna muzyka, a także słuszny cel maratonu, który naładuje Wasze baterie na nadchodzące miesiące. Dołączajcie do naszej roztańczonej społeczności!

ZERKNIJ NA TO: