nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
Maraton Zumba
Zumba Warszawa
ZA NAMI
17.04.2016

Niedziela

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji

ZOS Hawajska, ul. Hawajska 7

13:00

- 16:00

Charytatywny Maraton Zumby dla Psiaków, który zorganizowaliśmy w Warszawie 17 kwietnia 2016 r. pozostanie w naszych sercach na długo! Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim osobom, które w niedzielne popołudnie przyszły do Hali Sportowej „Hawajska”, by wspólnymi siłami wspomóc bezdomne zwierzęta i stworzyć to wspaniałe widowisko.

180 uczestników, 6 instruktorów, 113 kg przyniesionej karmy, która trafiła do Schroniska w Korabiewicach to wspaniały wynik! Wspólnymi siłami udało nam się zebrać 3221 zł, które przeznaczyliśmy na zakup specjalistycznej karmy.

Energetyczną rozgrzewką maraton rozpoczęła najgorętsza ekipa ze stolicy na czele ze Stefanem Jakóbczykiem! Scenę Karmimy Psiaki opanowali znakomici warszawscy Prezenterzy w składzie: Kasia Gnich, Magda Pawińska, Natalia Kowalska, Stefan Jakóbczyk, Łukasz Grabowski i Jacek Pachnowski. Instruktorzy z minuty na minutę podkręcali atmosferę, nadając jeszcze szybsze tempo temu wydarzeniu! Niesłychana charyzma sceniczna, kontakt z Uczestnikami, a także wysoki poziom umiejętności tanecznych - rozgrzały wszystkich i porwały do szalonej zabawy! 

Kochani dziękujemy za to, że z nami byliście i pokazaliście, że pomagać można zupełnie „przy okazji”!

O cyklu Maraton Zumba® Fitness
 

Czy wcześniej w Waszym mieście mieliście możliwość zatańczyć w rytm Zumby, spalić zbędne kalorie, a przy tym pomóc Psiakom ze schronisk? Teraz pojawia się taka szansa! Od listopada 2014 organizujemy cykl Charytatywnych Maratonów Zumba® Fitness dla Psiaków w największych polskich miastach! Za nami Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Rzeszów, Warszawa i Piła. Wydarzenia te gromadzą entuzjastów tańca i fanów zwierzaków, aby razem, w rytm gorącej Zumby, wesprzeć bezdomne czworonogi. Gwarancją rewelacyjnej zabawy jest znakomity skład instruktorski, energetyczna muzyka, a także słuszny cel maratonu, który naładuje Wasze baterie na nadchodzące miesiące. Dołączajcie do naszej roztańczonej społeczności!

ZERKNIJ NA TO: