nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
Maraton Zumba
Zumba Piła
ZA NAMI
18.06.2016

Sobota

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Dzieci Polskich w Pile

al. Niepodległości 18

17:00

- 20:00

Charytatywny Maraton Zumby dla Psiaków, który zorganizowaliśmy w Pile 18 czerwca 2016 r., będziemy wspominać z wielkim sentymentem i uśmiechem na twarzy! Pozytywna atmosfera i niesamowita energia unosząca się w powietrzu, porwała wszystkich bez wyjątku i zjednoczyła w szczytnym celu!

120 uczestników, 6 instruktorów, 113 kg przyniesionej karmy, która trafiła do Schroniska w Pile to wynik Waszych ogromnych serc, otwartych na pomoc bezdomnym zwierzakom.

Scenę Karmimy Psiaki opanowali znakomici Prezenterzy w składzie: Polina Kyshyshian, Dominika Wójcikiewicz, Izabela Marciniak, Magdalena Walkowiak, Ryszard Gotlib i Jacek Roszak. Instruktorzy wraz z pozytywnie roztańczonymi Zumbowiczami stworzyli unikalną atmosferę, tym samym podwyższając rangę wydarzenia, które z pewnością pozostanie na długo w naszych sercach!

Czekamy na więcej tak udanych i wyjątkowych imprez z Waszym udziałem – DOBRO ZAWSZE WRACA!

O cyklu Maraton Zumba® Fitness
 

Czy wcześniej w Waszym mieście mieliście możliwość zatańczyć w rytm Zumby, spalić zbędne kalorie, a przy tym pomóc Psiakom ze schronisk? Teraz pojawia się taka szansa! Od listopada 2014 organizujemy cykl Charytatywnych Maratonów Zumba® Fitness dla Psiaków w największych polskich miastach! Za nami Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Rzeszów, Warszawa i Piła. Wydarzenia te gromadzą entuzjastów tańca i fanów zwierzaków, aby razem, w rytm gorącej Zumby, wesprzeć bezdomne czworonogi. Gwarancją rewelacyjnej zabawy jest znakomity skład instruktorski, energetyczna muzyka, a także słuszny cel maratonu, który naładuje Wasze baterie na nadchodzące miesiące. Dołączajcie do naszej roztańczonej społeczności!

ZERKNIJ NA TO: