nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
Maraton Zumba
Zumba Szczecin
ZA NAMI
18.04.2015

Sobota

Młodzieżowe Centrum Sportu i Rekreacji w Szczecinie

ul. Narutowicza 17

15:00

- 18:00

Maraton Zumby, który zorganizowaliśmy w Szczecinie 18 kwietnia 2015 r. pozostanie w naszych sercach na długo!

Aż 193 osoby dołożyły swoją cegiełkę do sukcesu tego przedsięwzięcia, przynosząc 147 kg karmy oraz zabawki i inne przydatne rzeczy, które jeszcze tego samego dnia trafiły do szczecińskiego schroniska. Za zebraną kwotę 2750 zł, zakupiliśmy karmę specjalistyczną.

Pozytywnie nastawieni Zumbowicze, z uśmiechem na twarzy rozpoczęli energetyczną rozgrzewką z Zumbaludkami, która wprowadziła nas w intensywną, trzygodzinną zabawę. Instruktorzy wykazali się nie lada kreatywnością, charyzmą i pomysłowością tworząc niecodzienne i bardzo energetyczne choreografie. Dziękujemy im za przybycie, profesjonalizm i świetnie przeprowadzony maraton dla Psiaków! Swoją obecnością zaszczycili nas: Magdalena Kwaśniewska, Marzena Sawicka, Joanna Wieczorek-Tuleja, Izabela Moskwiak, Dominika Wójcikiewicz, Dagmara Żółkowska, Wiola Kamińska, Paulina Waluś, Anna Dadeło, Karolina Falkowska, Ryszard Gotlib, Krzysztof Kuca i Jacek Roszak.

Rewelacyjni ludzie, uśmiech, pasja, ogrom pozytywnych emocji – a to wszystko po to, by pomagać. Żeby mnożyć dobro – trzeba się nim dzielić. Warto pomagać! Dziękujemy!

O cyklu Maraton Zumba® Fitness
 

Czy wcześniej w Waszym mieście mieliście możliwość zatańczyć w rytm Zumby, spalić zbędne kalorie, a przy tym pomóc Psiakom ze schronisk? Teraz pojawia się taka szansa! Od listopada 2014 organizujemy cykl Charytatywnych Maratonów Zumba® Fitness dla Psiaków w największych polskich miastach! Za nami Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Rzeszów, Warszawa i Piła. Wydarzenia te gromadzą entuzjastów tańca i fanów zwierzaków, aby razem, w rytm gorącej Zumby, wesprzeć bezdomne czworonogi. Gwarancją rewelacyjnej zabawy jest znakomity skład instruktorski, energetyczna muzyka, a także słuszny cel maratonu, który naładuje Wasze baterie na nadchodzące miesiące. Dołączajcie do naszej roztańczonej społeczności!

ZERKNIJ NA TO: