nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
Maraton Zumba
Zumba Poznań
ZA NAMI
28.02.2015

Sobota

Luboński Ośrodek Sportu i Rekreacji

H. Kołłątaja 1, Luboń

18:00

- 21:00

Pomaganie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne - a przynajmniej tak powiedzieć mogą wszyscy Ci, którzy 28 lutego 2015 r. spędzili z nami na trzecim z cyklu Maratonie Zumby dla akcji Karmimy Psiaki!

215 uczestników, 13 instruktorów, 160 kg zebranej karmy oraz wiele potrzebnych rzeczy dla poznańskiego schroniska! Radości z tego wyniku nie zmierzy żadna miara! Zebraliśmy aż 4350 zł, które przeznaczyliśmy za zakup 280 kg karmy specjalistycznej.

Poznańskie wydarzenie trwało trzy godziny i były to trzy godziny absolutnej, niezwykłej wręcz energii i żywiołu, który porwał wszystkich bez wyjątku!

W trakcie maratonu Instruktorzy wykazali się nie lada kreatywnością, charyzmą i pomysłowością. Mieliśmy możliwość zobaczenia ich w różnych kreacjach. Poprzebierani w rockowe Psiaki, wesołych Zumbowiczów z kolorowymi perukami, tancerkę flamenco, primabaleriny, uświetnili niesamowicie maraton! Dziękujemy Instruktorom: Izabela Kin, Polina Kyshyshian, Joanna Gałka – Walczykiewicz, Julia Kopystecka, Wiola Kamińska, Paulina Szygenda, Agnieszka Siudowska, Magda Gertig, Monika Bauer, Joanna Wolniewicz, Karolina Molenda, Krzysztof Lewandowski, Jacek Roszak za pasję z jaką angażowaliście Uczestników.

Rewelacyjni ludzie, uśmiech, pasja, ogrom pozytywnych emocji – a to wszystko po to, by pomagać.  Dziękujemy! Czekamy na więcej tak udanych i wyjątkowych imprez! 

O cyklu Maraton Zumba® Fitness
 

Czy wcześniej w Waszym mieście mieliście możliwość zatańczyć w rytm Zumby, spalić zbędne kalorie, a przy tym pomóc Psiakom ze schronisk? Teraz pojawia się taka szansa! Od listopada 2014 organizujemy cykl Charytatywnych Maratonów Zumba® Fitness dla Psiaków w największych polskich miastach! Za nami Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Rzeszów, Warszawa i Piła. Wydarzenia te gromadzą entuzjastów tańca i fanów zwierzaków, aby razem, w rytm gorącej Zumby, wesprzeć bezdomne czworonogi. Gwarancją rewelacyjnej zabawy jest znakomity skład instruktorski, energetyczna muzyka, a także słuszny cel maratonu, który naładuje Wasze baterie na nadchodzące miesiące. Dołączajcie do naszej roztańczonej społeczności!

ZERKNIJ NA TO: