nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
Maraton Zumba
Zumba Zielona Góra
ZA NAMI
04.07.2015

Sobota

Hala Akrobatyczno-Sportowa MOSiR Zielona Góra

ul. Urszuli 22

16:00

- 19:00

Charytatywny Maraton Zumby dla Psiaków, który zorganizowaliśmy w Zielonej Górze 4 lipca 2015r. pozostanie w naszych sercach na długo! Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim osobom, które w tak upalny wakacyjny dzień przyszły na halę MOSiRu, by wspólnymi siłami wspomóc bezdomne zwierzęta!

144 uczestników, 10 instruktorów, 63 kg zebranej karmy na rzecz zielonogórskiego schroniska! Radości z tego wyniku nie zmierzy żadna miara! Dodatkowo zebraliśmy 2538 zł, które przeznaczyliśmy za zakup karmy specjalistycznej.

Maraton rozpoczęliśmy od energetycznej rozgrzewki do piosenki Maclemore „Can’t hold us”, którą poprowadził nasz wyjątkowy gość specjalny z Berlina - Yookie Budia. Egzotyczny styl i niesamowita energia Yookiego od samego początku poderwały wszystkich do tańca! Następnie na scenę wkroczyli znani i lubiani instruktorzy z Zielonej Góry i okolic, którzy wykazali się ogromną charyzmą sceniczną i profesjonalizmem! Swoją obecnością zaszczycili nas: Beata Olencka – Drzewiecka, Ewelina Piątyszek, Dagmara Żółkowska, Ewa Zarzycka, Katarzyna Lech, Patrycja Gabrysiak, Marta Woźniatowska, Adrian Ambroziak i Jacek Roszak.

Dziękujemy za pasję, z jaką angażowaliście Uczestników, pokazując oryginalne choreografie do zumbowych hitów wszechczasów i pokazując jak można się zjednoczyć w szczytnym celu!
Do zobaczenia na kolejnych maratonach!

O cyklu Maraton Zumba® Fitness
 

Czy wcześniej w Waszym mieście mieliście możliwość zatańczyć w rytm Zumby, spalić zbędne kalorie, a przy tym pomóc Psiakom ze schronisk? Teraz pojawia się taka szansa! Od listopada 2014 organizujemy cykl Charytatywnych Maratonów Zumba® Fitness dla Psiaków w największych polskich miastach! Za nami Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Rzeszów, Warszawa i Piła. Wydarzenia te gromadzą entuzjastów tańca i fanów zwierzaków, aby razem, w rytm gorącej Zumby, wesprzeć bezdomne czworonogi. Gwarancją rewelacyjnej zabawy jest znakomity skład instruktorski, energetyczna muzyka, a także słuszny cel maratonu, który naładuje Wasze baterie na nadchodzące miesiące. Dołączajcie do naszej roztańczonej społeczności!

ZERKNIJ NA TO: