ZALOGUJ SIĘ!ZALOGUJ SIE

Złe dane!

ZAKOŃCZONE PROJEKTY
Głównym celem akcji Karmimy Psiaki jest doprowadzenie do zmiany myślenia i zachowania ludzi w Polsce względem zwierząt. Działamy po to, by nie było porzucanych psów, by liczba czworonogów w schroniskach stale się zmniejszała. Dlatego organizujemy kampanie społeczne oraz wydarzenia, dzięki którym każdy może "pomagać przy okazji".
 • WIGILIA W SCHRONISKU
  Każdego roku wiele osób znajduje pod choinką żywe prezenty - psa lub kota. Projekt #Niechcębyćprezentem miał na celu przekonanie, że zwierzę to nie zabawka i że jego przyjęcie do rodziny poprzez kupno lub adopcję powinno być zawsze przemyślaną i odpowiedzialną decyzją
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • KARMA WRACA
  Kampanii rozgrywającej się w najpopularniejszych mediach społecznościowych przyświecało hasło #1selfie1posiłek, dzięki czemu ponad 6 tysięcy osób zaangażowało się w pomoc Psiakom ze schronisk.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • KIERMASZE KSIĄŻEK
  Aż 1 600 sprzedanych książek podczas 9 kiermaszów w 7 największych polskich miastach. Efekt? 2500kg kupionej karmy oraz ogromne ilości przyniesionych przez Was darów zostało przekazane do schronisk.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • POMAGAJ CODZIENNIE #1
  Kampanie miała na celu zwiększenie liczby adoptowanych psów. Działania służyły promowaniu świadomych adopcji oraz edukacji społeczeństwa a odpowiedzialności, jaką jest posiadanie psiaka.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • NIE KUPUJ - ADOPTUJ
  Pod hasłem "Nie kupuj - adoptuj" zorganizowaliśmy kampanię społeczną mająca na celu zwiększenie liczby adoptowanych psów z polskich schronisk. Działania służyły również edukacji społeczeństwa o odpowiedzialności przy decydowaniu się na posiadanie psa.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • ZOBACZ AKTUALNE PROJEKTY

AKCJĘ WSPIERAJĄ

OSOBISTOŚCI:

FIRMY, ORGANIZACJE I MEDIA:

PATRONAT HONOROWY: