Nasza Fundacja Sarigato korzysta z programu, który jako pierwszy w Polsce automatycznie wczytuje dane o przychodach z usługi Twój e-pit przygotowanej przez Ministerstwo Finansów.
01.
Kliknij wybrany przycisk po prawej.
Kliknij wybrany przycisk poniżej.
02.
Wczytaj dane przygotowane
przez Ministerstwo Finansów.
03.
Przekaż 1% dla Psiaków
i Kociaków w schroniskach.
Skopiuj numer KRS i zapisz sobie na później
KRS 0000 445 475
TEN NUMER
napełnia nam miskę
Ja i moi schroniskowi koledzy otrzymaliśmy łącznie już prawie
0 ton karmy
Znalazł go też dla innych
0 Bezdomniaków.
TEN NUMER
znalazł mi kochający dom
TEN NUMER
opowiada naszą historię
Usłyszało ją jak dotąd
0 osób.
TEN NUMER
sprawił, że nie marznę
zimą w boksie
TEN NUMER
wyprowadza mnie na spacer
TEN NUMER
mnie wyleczył
TEN NUMER działa!
KRS 0000 445 475
Skopiuj numer KRS i zapisz sobie na później
Najczęściej zadawane pytania:
01.
Dlaczego warto rozliczyć PIT w naszym programie, skoro Ministerstwo Finansów stworzyło jeden ogólnopolski program?
Nasza Fundacja Sarigato korzysta z programu, który jako pierwszy w Polsce automatycznie wczytuje dane o przychodach z usługi Twój e-pit, przygotowanej przez Ministerstwo Finansów. Wczytaj dane przygotowane przez Ministerstwo Finansów i przekaż 1% dla dzieci z trudnych środowisk.
Po wczytaniu danych z Ministerstwa Finansów, program automatycznie zaciągnie nazwę Fundacji Sarigato, KRS 0000 445 475 i cel szczegółowy: Karmimy Psiaki.
Dzięki naszemu programowi mogą rozliczyć się wszystkie osoby fizyczne opodatkowane podatkiem dochodowym - pracownicy z różnych tytułów zatrudnienia, osoby prowadzące działalność gospodarczą, osoby osiągające przychody z zagranicy, a także osoby opodatkowane podatkiem zryczałtowanym.
02.
Jaki numer KRS pojawi się w moim PIT przygotowanym przez Ministerstwo Finansów?
Jeśli w zeszłym roku przeznaczyłeś swój 1% jakiejś organizacji, jej KRS zostanie automatycznie zaciągnięty również w tym roku.
Jeśli po raz pierwszy rozliczasz się w tym roku z małżonkiem, a w zeszłym roku indywidualnie przeznaczyliście 1% na dwie różne organizacje, zaciągnie się numer KRS z zeznania tej osoby, która widnieje jako podatnik.
Jeśli w zeszłym roku nie przekazałeś 1%, nie zaciągnie się automatycznie żaden numer KRS. Wtedy 1% wartości Twojego podatku trafi do państwowej kasy zamiast do organizacji pożytku publicznego.
03.
Jak przekazać 1%?
  • za pomocą naszego programu - dane zostaną zaciągnięte automatycznie: numer KRS 0000 445 475, cel szczegółowy Karmimy Psiaki.
  • za pomocą innego programu lub wersji papierowej - w polu KRS wpisz numer 0000 445 475, a w polu cel szczegółowy: Karmimy Psiaki. Ale uwaga - niektóre programy mają na stałe wpisany numer KRS fundacji, z którą współpracują. Jeśli chcesz przekazać 1% nam, skorzystaj z innego programu.
  • za pomocą programu Ministerstwa Finansów - jeżeli w zeszłym roku podawałeś nasz numer KRS 0000 445 475, sprawdź, czy poprawnie się zaciągnął. Jeśli przekazałeś w zeszłym roku 1% innej organizacji, a chcesz w tym roku przekazać nam - Fundacji Sarigato - zmień na numer KRS 0000 445 475 oraz cel szczegółowy: Karmimy Psiaki.
04.
Co się stanie, jeśli nie wpiszę celu szczegółowego?
Fundacja Sarigato ma dwie akcje - Karmimy Psiaki i Szkoła 3.0. Fundusze z 1%, które zostały nam przekazane bez określenia celu szczegółowego, przeznaczymy na obie akcje. Wesprzesz tym samym zarówno Dzieci z trudnych środowisk, jak i bezdomne Psiaki i Kociaki.
05.
Jaki numer KRS ma Fundacja Sarigato?
Numer KRS 0000 445 475.