PL
EN
Dziękuję, że mnie wybrałeś!
 
Chrytatywna Choinka
Ramka
dog

NAZYWAM SIĘ

bób

PRZEBYWAM W

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt GRUPA RATUJ

Cześć Mikołaju! 
Mam nadzieję, że u Ciebie i Reniferów wszystko w porządku! U mnie już tak!
Wcześniej mieszkałem na dworze w okolicy ogródków działkowych i nie zawsze było bezpiecznie  Dobrze wiesz jakie tam miałem ciężkie życie.
Czasem kotki z naszego stada znikały i do tej pory nie wiem, co się z nimi stało. Mnie zaatakował jakiś pies i gdy trafiłem do Grupy Ratuj miałem ogromne i głębokie rany, które długo się goiły.
Wtedy zrozumiałem, że czasem po prostu trzeba komuś zaufać.
Wolontariusze zabrali mnie do domu, gdzie są drapaki, kanapy, fotele, łóżka, wędki i jeszcze mnóstwo innych fajnych rzeczy! Całkiem inaczej niż w krzakach w których wcześniej spałem. Opiekunka ma też taką magiczną szafkę, z której wyjmuje pyszne puszki i smaczki a one nigdy się nie kończą. Mój brzuszek jest teraz pełny i już nie boli po jedzeniu 
Wiem, że masz mnóstwo pracy, ale może udałoby Ci się przygotować też dla mnie paczuszkę?
Marzę o Żwirku Cats Best lub bentonitowym. Jeść to mi dają, ale wiesz...potem to wszystko wychodzi  Chętnie też zjem jakąś mokrą bezzbożową karmę.
Przesyłam uściski dla Ciebie i Reniferów,
Twój Bób 

PS. Będę wdzięczny, jeśli opowiesz o akcji znajomym. Wtedy moi schroniskowi koledzy może też dostaną prezenty.


Nie wiesz, które produkty wybrać?
Przelej darowiznę jednorazową na ogólną pomoc Bezdomniakom:

Wesprzyj nas darowizną jednorazową


Newsletter
Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na nasz newsletter
Imię
Adres email
Chcę otrzymywać od Fundacji Sarigato na podany przeze mnie adres mailowy treści marketingowe i informacje handlowe dotyczące działalności organizacji. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie w sposób określony w Polityce prywatności lub klikając link w stopce maila. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych jest Fundacja Sarigato z siedzibą w Krakowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania nie będzie możliwe przesyłanie Ci newslettera.