PL
EN
Dziękuję, że mnie wybrałeś!
 
Chrytatywna Choinka
Ramka
dog

NAZYWAM SIĘ

kartofel

PRZEBYWAM W

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt GRUPA RATUJ

Cześć Mikołaju! 
Nazywam się Kartofel. Do Ratuj trafiłem stosunkowo niedawno z bratem Ziemniakiem. Wyglądamy jak bliźniacy, zachowujemy się jakbyśmy byli nierozłączni i wydaje mi się, że jesteśmy jednym kotem w dwóch ciałach. Grupa Ratuj chciała nam bardzo pomóc, ale nie mieli miejsca żeby nas przyjąć. Na szczęście tak zachachmęcili w różnych Domach Tymczasowych, że nie trzeba było nas rozdzielać!
W Domu tymczasowym mamy luksusy, to inne życie! Tam zajęli się nami, wyleczyli i pokazali co to prawdziwa miłość. Dzięki nim stałem się miziakiem, jakiego świat jeszcze nie poznał! Uwielbiam głooośno mruczeć, wystawiać brzuszek do góry i pokazywać moje najskrytsze uczucia. Ludzie okazali się być zaskakująco fajni! Jeszcze lepsza od nich jest ich kuchenna szafka w której skrywają przepyszne przysmaki. Pozostając przy temacie obowiązków, jestem wiernym towarzyszem i zawsze z chęcią pomagam w zadaniach domowych, pranie, sprzątanie czy gotowanie to dla mnie pestka!
Ucieszyłabym się serdecznie, znajdując pod choinką żwirek kukurydziany, karmę Macs i kocie zabawki! 
Twój Kartofelek,
przesyłam Ci mnóstwo mruczanka!

PS. Będę wdzięczny, jeśli opowiesz o akcji znajomym. Wtedy moi schroniskowi koledzy może też dostaną prezenty.


Nie wiesz, które produkty wybrać?
Przelej darowiznę jednorazową na ogólną pomoc Bezdomniakom:

Wesprzyj nas darowizną jednorazową


Newsletter
Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na nasz newsletter
Imię
Adres email
Chcę otrzymywać od Fundacji Sarigato na podany przeze mnie adres mailowy treści marketingowe i informacje handlowe dotyczące działalności organizacji. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie w sposób określony w Polityce prywatności lub klikając link w stopce maila. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych jest Fundacja Sarigato z siedzibą w Krakowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania nie będzie możliwe przesyłanie Ci newslettera.