PL
EN
Dziękuję, że mnie wybrałeś!
 
Chrytatywna Choinka
Ramka
dog

NAZYWAM SIĘ

leosiek

PRZEBYWAM W

Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami Nadzieja na Dom

Jestem Leoś. Mam trzy miesiące, prawie trzy i pół. Sięgam główką do Twej łydki, no może do pół. Mam białaczkę, wiem to wirus fujjjj, mimo tego mogę być Twój. 
On niczego nie przesądza bo jak przystało na kociego brzdąca brykam, skaczę, na myszkę poluję i niczym się nie przejmuje. Ciocia sumiennie vetomunkę mi
daje, a to mi dużo odporności i witaminek dodaje. Nie bój się mnie człowieku kochany, białaczka to nie trąd ani ropiejące rany. Nie zarażę Ciebie, Twego dziecka ani psa ani Twojej mamy. 
Jestem miziasty, mruczący, skory do zabawy i kochany. Z Twoją troską i miłością człowieku każdego wirusa pokonamy. Więc nie zastanawiaj się długo i proszę nie skazuj mnie na cztery klatki ściany. Gdy mnie adoptujesz, obiecuję, że będę Twym przyjacielem na zawsze oddanym.

PS. Będę wdzięczny, jeśli opowiesz o akcji znajomym. Wtedy moi schroniskowi koledzy może też dostaną prezenty.


Nie wiesz, które produkty wybrać?
Przelej darowiznę jednorazową na ogólną pomoc Bezdomniakom:

Wesprzyj nas darowizną jednorazową


Newsletter
Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na nasz newsletter
Imię
Adres email
Chcę otrzymywać od Fundacji Sarigato na podany przeze mnie adres mailowy treści marketingowe i informacje handlowe dotyczące działalności organizacji. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie w sposób określony w Polityce prywatności lub klikając link w stopce maila. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych jest Fundacja Sarigato z siedzibą w Krakowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania nie będzie możliwe przesyłanie Ci newslettera.