PL
EN
Dziękuję, że mnie wybrałeś!
 
Chrytatywna Choinka
Ramka
dog

NAZYWAM SIĘ

misio

PRZEBYWAM W

Fundacja Kundelek Iłów

Proszę, podaruj mi spokojną jesień życia! 
Mam na imię Misio, mam około 10 lat a w ciele 8 śrutów, ale nie przeszkadzają mi w funkcjonowaniu. Pan lekarz powiedział, że nie należy ich usuwać. 
Oprócz tego mam chore stawy dlatego moje spacerki są raczej powolne i krótkie. Chodząc po płaskim radzę sobie całkiem dobrze ale schody to już trochę za dużo. Pokonam maksymalnie 2 schody dlatego szukam domu/mieszkania na parterze albo z windą. Po prostu lokum, do którego nie prowadzą więcej niż dwa schodki.
Jestem spokojny, nie lubię się bawić, nie zaczepiam i nie lubię być zaczepiany przez inne psy. Głównie odpoczywam i śpię choć głaskankiem nie pogardzę.
Ważę 18kg. Jestem odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.
Szukam spokojnego domu bez dzieci.
Iłów woj. mazowieckie ale ciocie pomogą w transporcie
tel. 728-267-534

PS. Będę wdzięczny, jeśli opowiesz o akcji znajomym. Wtedy moi schroniskowi koledzy może też dostaną prezenty.


Nie wiesz, które produkty wybrać?
Przelej darowiznę jednorazową na ogólną pomoc Bezdomniakom:

Wesprzyj nas darowizną jednorazową


Newsletter
Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na nasz newsletter
Imię
Adres email
Chcę otrzymywać od Fundacji Sarigato na podany przeze mnie adres mailowy treści marketingowe i informacje handlowe dotyczące działalności organizacji. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie w sposób określony w Polityce prywatności lub klikając link w stopce maila. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych jest Fundacja Sarigato z siedzibą w Krakowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania nie będzie możliwe przesyłanie Ci newslettera.