PL
EN
Dziękuję, że mnie wybrałeś!
 
Chrytatywna Choinka
Ramka
dog

NAZYWAM SIĘ

bączek

PRZEBYWAM W

Fundacja Kundelek Iłów

Mam na imię Bączek a niedługo wokół mnie będzie tylko ciemność. I bezdomność.
Ostatnio ciocie zauważyły, że inaczej się zachowuje więc zabrały mnie na konsultacje. Okazało się, że siatkówka w moim oku powoli zanika. Będę widział coraz gorzej aż w końcu prawdopodobnie całkiem oślepnę.
Gdyby teraz ktoś dał mi szanse jeszcze zdążyłbym nauczyć się rozkładu pomieszczeń, mebli i okolicy. Niestety nikt go mnie nie chciał nawet gdy byłem zdrowy, jakim cudem teraz miałby mnie ktoś pokochać? Psa z wadą? 
Zwykłego czarnego burka, który nie będzie widział…
Wiem, że moje szanse na adopcje są niemal zerowe ale nie przestaje marzyć o domu...
Mam około 4 lat, ważę 19kg (ale powinienem trochę schudnąć). Jestem energicznym, pogodnym i łagodnym psem. Dogadujeę się z wszystkimi. Kocham wszystkich i wszystko. Chodzę na smyczy. 
Jestem odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.
Przebywam w miejscowości IŁÓW (96-520) woj. mazowieckie ale domu szukam na terenie całej Polski ibo ciocie mogą pomóc w transporcie.

PS. Będę wdzięczny, jeśli opowiesz o akcji znajomym. Wtedy moi schroniskowi koledzy może też dostaną prezenty.


Nie wiesz, które produkty wybrać?
Przelej darowiznę jednorazową na ogólną pomoc Bezdomniakom:

Wesprzyj nas darowizną jednorazową


Newsletter
Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na nasz newsletter
Imię
Adres email
Chcę otrzymywać od Fundacji Sarigato na podany przeze mnie adres mailowy treści marketingowe i informacje handlowe dotyczące działalności organizacji. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie w sposób określony w Polityce prywatności lub klikając link w stopce maila. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych jest Fundacja Sarigato z siedzibą w Krakowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania nie będzie możliwe przesyłanie Ci newslettera.