PL
EN
Dziękuję, że mnie wybrałeś!
 
Chrytatywna Choinka
Ramka
dog

NAZYWAM SIĘ

hope

PRZEBYWAM W

Stowarzyszenie Haszcza Nadzieja

Dzien dobry, jestem HOPE i mam około 2 latka.  Dla człowieka jestem miła, serdeczna i przytulaśna. Ładnie chodzę na smyczy i uwielbiam spacery. Zachowuję czystość w domu, umiem korzystać z klatki kenelowej. Będę idealną dziewczynką na jedynaczkę lub ewentualnie z jakimś bardzo zrównoważonym psem. 
Nie przepadam za zaczepialskimi psami bo chyba lubię rządzić ????.
Mówią, że jestem łajką dlatego mój ogonek wykręca się w jedną stronę. Pokocham każdego człowieka, tego mniejszego też. Nie wiem czy lubię koty czy nie, bo nigdy ich nie widziałam. Jestem gotowa na przeprowadzkę do własnej rodziny. Chciałabym mieć swojego człowieka, swoją miseczkę i kanapę.

PS. Będę wdzięczny, jeśli opowiesz o akcji znajomym. Wtedy moi schroniskowi koledzy może też dostaną prezenty.


Nie wiesz, które produkty wybrać?
Przelej darowiznę jednorazową na ogólną pomoc Bezdomniakom:

Wesprzyj nas darowizną jednorazową


Newsletter
Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na nasz newsletter
Imię
Adres email
Chcę otrzymywać od Fundacji Sarigato na podany przeze mnie adres mailowy treści marketingowe i informacje handlowe dotyczące działalności organizacji. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie w sposób określony w Polityce prywatności lub klikając link w stopce maila. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych jest Fundacja Sarigato z siedzibą w Krakowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania nie będzie możliwe przesyłanie Ci newslettera.