PL
EN
Dziękuję, że mnie wybrałeś!
 
Chrytatywna Choinka
Ramka
dog

NAZYWAM SIĘ

bari

PRZEBYWAM W

Stowarzyszenie Haszcza Nadzieja

Wołają na mnie Bari. Mam 2 lata i jestem psem energicznym, który musi się wyszaleć. Potrzebujęh ruchu i nauki ogłady. 
Jestem słodkim kawalerem, który całe swoje życie od dzieciaczka spędzał przywiązany do kaloryfera. Dlaczego? Bo szalałem, bo rozrabiałem w domu. A ja tylko chciaemł się wyszaleć, ponieważ spacery były dwa razy dziennie i trwały 10 minut.  Łatwo policzyć ile czasu przez 24 miesiące swojego życia spędziłem na spacerach, a ile przy kaloryferze. 
Szukam dla sibie domu świadomego, pełnego miłości, odpowiedzialnego i bardzo aktywnego. Chciałbym nadrobić stracony czas i poznać zapach życia. 

PS. Będę wdzięczny, jeśli opowiesz o akcji znajomym. Wtedy moi schroniskowi koledzy może też dostaną prezenty.


Nie wiesz, które produkty wybrać?
Przelej darowiznę jednorazową na ogólną pomoc Bezdomniakom:

Wesprzyj nas darowizną jednorazową


Newsletter
Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na nasz newsletter
Imię
Adres email
Chcę otrzymywać od Fundacji Sarigato na podany przeze mnie adres mailowy treści marketingowe i informacje handlowe dotyczące działalności organizacji. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie w sposób określony w Polityce prywatności lub klikając link w stopce maila. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych jest Fundacja Sarigato z siedzibą w Krakowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania nie będzie możliwe przesyłanie Ci newslettera.