PL
EN
Dziękuję, że mnie wybrałeś!
 
Chrytatywna Choinka
Ramka
dog

NAZYWAM SIĘ

feira

PRZEBYWAM W

Małopolska Organizacja na Rzecz Natury

Jestem Feira i mam 5 lat. Mówią, że moja figura jest nieco w typie charta. Przyjechałam do fundacji z Ukrainy zaraz na początku wojny. Ważę około 16 kg. Początkowo byłam mocno przerażona, bałam się dosłownie wszystkiego... Teraz z dnia na dzień daje się poznać jako cudowny i bardzo ciekawski pies, jeśli już komuś zaufam. Dużo łatwiej i szybciej otwieram się do kobiet, mężczyzn obawiam się nieco bardziej. W hoteliku mieszkałam z innymi psami i z kotem. Nie dochodziło między mną, a innymi zwierzakami do konfliktów, ale nie nawiązywałam też bliższych relacji. Teraz mieszkam w domu tymczasowym jako jedynaczka.
Jestem też w trakcie nauki samodzielnego zostawania w domu, co jeszcze różnie mi wychodzi. Na co dzień jestem pieskiem spokojnym, nie potrzebującym dużej aktywności. Dobrze odnalazłam się w mieszkaniu, lubię wypoczywać na kanapie albo w ogródku lub na działce. Spacerami, na których mogę powęszyć i poeksplorować też nie pogardzę. Szukam rodziny cierpliwej, która obdarzy mnie mądrą miłością. Rodziny, która rozumie z czym wiąże się posiadanie bardzo inteligentnego i wycofanego psa i jest gotowa podjąć takie wyzwanie. Jestem zachipowana i wykastrowana. Zostałam również odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i dokładnie przebadana. 

Obowiązuje procedura przedadopcyjna.
Kontakt w sprawie adopcji: 606 213 030 | [email protected] 

PS. Będę wdzięczny, jeśli opowiesz o akcji znajomym. Wtedy moi schroniskowi koledzy może też dostaną prezenty.


Nie wiesz, które produkty wybrać?
Przelej darowiznę jednorazową na ogólną pomoc Bezdomniakom:

Wesprzyj nas darowizną jednorazową


Newsletter
Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na nasz newsletter
Imię
Adres email
Chcę otrzymywać od Fundacji Sarigato na podany przeze mnie adres mailowy treści marketingowe i informacje handlowe dotyczące działalności organizacji. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie w sposób określony w Polityce prywatności lub klikając link w stopce maila. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych jest Fundacja Sarigato z siedzibą w Krakowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania nie będzie możliwe przesyłanie Ci newslettera.