PL
EN
Dziękuję, że mnie wybrałeś!
 
Chrytatywna Choinka
Ramka
dog

NAZYWAM SIĘ

grzywek

PRZEBYWAM W

Małopolska Organizacja na Rzecz Natury

Jestem Grzywek! Mam około 6-7 miesięcy i zostałem porzucony w jednej z podkrakowskich miejscowości. Mam śmieszną łatkę na głowie, która układa się w kształcie grzywki lub… hełmu. A ogon? Jak innego kota! Jako, że jestem młody, nie brakuje mi energii. Uwielbiam się bawić, chętnie poluje na wędki i wszelkie „uciekające” przedmioty. Zamiast siedzenia na kolanach wolę zabawę, której ciągle mi mało. Szczególnie upodobałem sobie wszelkie kartony, w których mogę się chować, i które mogę drapać i gryźć. Potrafię też bawić się sam. Często siadam na parapecie i z zainteresowaniem obserwuje otoczenie. Jestem odważnym kotem i mało co robi na mnie wrażenie. Zachowuje czystość w mieszkaniu, załatwiam się wyłącznie w kuwecie. 
 
Jestem zachipowany, odrobaczony i po pierwszym szczepieniu. Miałem wykonane także testy FIV/FeLV i oba wyniki były negatywne. Przede mną jeszcze drugie szczepienie i kastracja.
 
Szukam domu niewychodzącego z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Dobrze by było, gdybym zamieszkał w domu z innym kotem - dorosłym i zrównoważonym, ale nie jest to warunek konieczny. Obowiązuje procedura przedadopcyjna. Przebywam w domu tymczasowym na terenie Krakowa.
 
Kontakt w sp. adopcji: 509 508 074 | [email protected]

PS. Będę wdzięczny, jeśli opowiesz o akcji znajomym. Wtedy moi schroniskowi koledzy może też dostaną prezenty.


Nie wiesz, które produkty wybrać?
Przelej darowiznę jednorazową na ogólną pomoc Bezdomniakom:

Wesprzyj nas darowizną jednorazową


Newsletter
Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na nasz newsletter
Imię
Adres email
Chcę otrzymywać od Fundacji Sarigato na podany przeze mnie adres mailowy treści marketingowe i informacje handlowe dotyczące działalności organizacji. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie w sposób określony w Polityce prywatności lub klikając link w stopce maila. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych jest Fundacja Sarigato z siedzibą w Krakowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania nie będzie możliwe przesyłanie Ci newslettera.