NASZE DZIAŁANIA / KAMPANIE I AKCJE

Cheetos po raz pierwszy łączy siły z Karmimy Psiaki

Razem chcemy zebrać MILION MISEK i przekazać schroniskom, by napełnić kudłate brzuszki i rozmerdać ogony!

Cheetos po raz pierwszy łączy siły z Karmimy Psiaki Razem chcemy zebrać MILION MISEK i przekazać schroniskom, by napełnić kudłate brzuszki i rozmerdać ogony!

Mamy szansę pomóc ogromnej liczbie zwierzaków. Podejmijcie wyzwanie razem z nami! Będzie zachrupista zabawa, mruczące z zadowolenia kociaki i poszczekujące wesoło psiaki.

cheetos pack

Jak włączyć się do akcji?

Cheetos zasady
Cheetos nagrody

POMAGAM

z kodem z opakowania

1 kod z paczki Cheetos

= miska dla zwierzaków

W promocyjnych paczkach Cheetos znajdziesz kod, który wystarczy zarejestrować w chatbocie Cheetos w Messengerze. Możesz zarejestrować dowolną liczbę kodów. 1 kod napełnia 1 miskę!
Cheetos zasady Cheetos zasady

POMAGAM

biorąc udział w challenge’u

1 zaliczony challenge

= 5 misek dla zwierzaków

Baw sięi pomagaj! Cheetos przygotował trzy zachrupiste challenge, dzięki którym napełnisz miski zwierzaków w schroniskach!
Fota dla psa i kota

Fota dla psa i kota

Zrób fotkę i napełnij 5 misek dla zwierzaków!

Zrób sobie zdjęcie z miską na głowie i wrzuć je z #cheetosmilionmisek na Instagram.

Wideo napełnianiec

Wideo napełnianiec

Nagraj wideo i napełnij 5 misek dla zwierzaków!

Nagraj wideo ze swoim zwierzakiem i pokaż, jak cieszy się z napełnionej miski. Wrzuć je z #cheetosmilionmisek na Instagram.

Gra Pełnia Micha

Gra Pełna Micha

Zagraj o 5 pełnych misek dla zwierzaków!

Zagraj w zachrupistą grę w Messengerze Cheetos, a po jej poprawnym ukończeniu my przekażemy 5 pełnych misek dla zwierzaków.

Zostaniesz przeniesiony do chatbota Cheetos

Akcja trwa do 30.06.2021 lub do zrealizowania celu pomocowego, w zależności co nastąpi pierwsze.

UWAGA!

Pamiętaj, by status Twoich profili był publiczny - akcja trwa do 30.06, ale Twój profil powinien być widoczny do 2.07 - dzięki temu będziemy mogli wliczyć Twój challenge do puli dla zwierzaków. Poprawnie udostępniony challenge to aż 5 misek karmy dla psiaków i kociaków z placówek wspieranych przez Karmimy Psiaki!

Cheetos nagrody

Komu pomagamy?

Cheetos mapa
    Azyl dla Bezpańskich Zwierząt Cichy Kąt w Tarnowskich Górach Fundacja Azylu Koci Świat Fundacja Bezdomniaki Fundacja na rzecz bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt „OLEŚNICKIE BIDY Fundacja Znajdki GRUPA Pomocy Zwierzętom RATUJ La Fauna Fundacja Dla Zwierząt - interwencje i adopcje Przytulisko na Wiśniowej - Sandomierz Psilądek Nadziei Fundacji Dobre Zwierzęta Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Rudniku Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Starogardzie Gdańskim Schronisko dla bezdomnych Zwierząt w Żyrardowie Schronisko dla psów w Sokołowie Podlaskim Schronisko dla Zwierząt w Łodzi Schronisko dla zwierząt w Szczecinku Schronisko Fundacji Ostatnia Szansa w Boguszycach Małych Schronisko Psie Pole w Racławicach Schronisko w Borku - Fundacja Straż Obrony Praw Zwierząt Skawińskie Stowarzyszenie Pomocy dla Zwierząt Staruszkowo w Krzewiu Małym Stowarzyszenie Inicjatywa dla zwierząt - Schronisko w Dłużynie Górnej Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Suwałkach

Dotychczasowe efekty