ZALOGUJ SIĘ!ZALOGUJ SIE

Złe dane!

KARMIMY PSIAKI DLA BIZNESU
Do współpracy z firmami takimi jak Twoja podchodzimy jak do kolejnego kluczowego projektu,
w którym musimy zrealizować wszystkie cele.
Potrafimy to zrobić ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie marketingowe.
Gwarantujemy, że oprócz wspaniałego samopoczucia płynącego z pomocy potrzebującym zwierzakom
dostaniesz jeszcze pełne zaangażowanie w nasz projekt całego zespołu akcji Karmimy Psiaki.
DLACZEGO WARTO?
 • Według badań “The Nielsen Global Survey on Corporate Social Responsibility” przeszło 50% osób kupujących przez internet chętnie zapłaciłoby nawet więcej za produkty
  i usługi oferowane przez firmy angażujące się w pozytywne działania społeczne
  i środowiskowe.
 • Wg. badania „The 2015 Deloitte Millennial Survey. Mind the gap” w najbliższych latach pokolenie Y będzie stanowiło 75 proc. siły roboczej na świecie. A aż 75 proc. ludzi urodzonych po 1992 roku uważa, że firmy skupiają się przede wszystkim na własnych interesach, zamiast przyczyniać się do poprawy sytuacji ogółu.
 • Jest to wielokierunkowa inwestycja ze względu na wzmocnienie relacji z partnerami i klientami poprzez uzyskanie ich większego zaufania.
 • Wg. badań PARP na temat oceny wdrażania standardów CSR aż 60% firm widzi korzyści płynące z realizacji CSR:

  74% firm dostrzega poprawę wizerunku firmy

  58% firm zwiększenie motywacji pracowników

  45% firm generowanie przychodów, ale przecież zwiększenie motywacji pracowników i poprawa wizerunku firmy również przełoży się na wzrost przychodów.

JAK
MOŻESZ
NAM
POMÓC?

PRZEDSTAWIAMY PONIZEJ RÓŻNE KONCEPCJE
WSPÓŁPRACY I WSPARCIA NASZEJ AKCJI:

PAYROLL

- to nowoczesna i bardzo popularna forma wsparcia działań naszej fundacji. Za zgodą Twoją i Twoich współpracowników na naszą rzecz zostaje przekazana darowizna z tzw. “końcówki” pensji. Może to być nawet 1 zł, liczy się chęć pomocy.

PARTNERSTWO

- podstawowa forma współpracy, w której rozróżniamy 3 typy: Partnerstwo, Partnerstwo Srebrne oraz Partnerstwo Złote. Typ współpracy uzależniony jest od czasu trwania współpracy oraz możliwości Twojego wsparcia.

BIZNES Z SERCEM

- to darowizna cykliczna, wysokość miesięcznej kwoty przeznaczonej na Karmimy Psiaki i okres pomagania ustalasz sam. ​SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

BARTER

- jeśli nie masz wolnych środków finansowych a uważasz, że możesz nas wesprzeć swoim towarem lub usługami to również chętnie przyjmiemy pomoc w takiej postaci.

MARATONY ZUMBY
I INNE EVENTY

- cyklicznie organizujemy ciekawe eventy, z których pełen dochód przeznaczony jest na bezdomne psiaki, a które cieszą się ogromną popularnością.

AKCJĘ WSPIERAJĄ

OSOBISTOŚCI:

FIRMY, ORGANIZACJE I MEDIA:

PATRONAT HONOROWY: