NASZE DZIAŁANIA / KAMPANIE I AKCJE
O akcji:
 

Karmimy Psiaki i notiOne startują z akcją na rzecz bezdomnych Psiaków i Kociaków. Jeśli chcesz pomóc zwierzakom, wystarczy, że zainstalujesz darmową aplikację w swoim telefonie i założysz w niej konto. Dzięki temu nie tylko pomagasz w poszukiwaniach zagubionych czworonogów, ale również wspierasz naszą Fundację.

Dla Ciebie to tylko kilka kliknięć, a dla kogoś szansa na odzyskanie ukochanego przyjaciela. I przede wszystkim realna pomoc dla naszych schroniskowych podopiecznych!

Pobierz
Pobierz Aplikacje na System Android Pobierz Aplikacje na systemy IOS
Dlaczego warto włączyć się do akcji?
Bo taka forma pomocy nic Cię nie kosztuje!
01.

Zainstaluj w swoim telefonie aplikację notiOne i załóż w niej darmowe konto. notiOne za każdą zainstalowaną w ten sposób aplikację, przekazuje naszej fundacji aż 50 gr!

Pomaganie przez szukanie krok 1
02.

Dzięki aplikacji notiOne będziesz na bieżąco z naszymi działaniami społecznymi, materiałami edukacyjnymi i promocjami w naszym charytatywnym internetowym sklepie zoologicznym.

Pomaganie przez szukanie krok 2
03.

Instalując darmową aplikację notiOne, zwiększasz sieć telefonów wyłapujących z otoczenia sygnał z lokalizatora. Dzięki temu właściciel zagubionego zwierzaka szybciej otrzyma informację, gdzie prowadzić poszukiwania!

Pamiętaj: nie musisz kupować lokalizatora, żeby zainstalować aplikację!

Pomaganie przez szukanie krok 3
Pobierz
Pobierz Aplikacje na System Android Pobierz Aplikacje na systemy IOS
ZERKNIJ NA TO: