nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
hau’asujemy
GOORAL + Kasia Sochacka
ZA NAMI
17.11.2013

Niedziela

klub kwadrat

Kraków

18:00

- 21:00

 17 listopada o godzinie 18:00 w krakowskim Klubie Studenckim Kwadrat, odbył się pierwszy koncert z cyklu Hau’asujemy. Dla Psiaków zagrali Gooral, Kasia Sochacka i Red Heels. 

Ich występ uczynił ten wieczór absolutnie wyjątkowym! Nasze pierwsze wspólne Hau’asowanie odbyło pod znakiem ogromnej różnorodności muzycznej. Występy zaproszonych artystów miały wszystko to, czego oczekuje się od koncertowego spektaklu w jego energetycznym i przebojowym ujęciu. Wypełniona po brzegi sala i niebywały entuzjazm publiczności były najlepszym dowodem, że wydarzenie było bezdyskusyjnym sukcesem.

Podczas koncertu zebraliśmy ponad 100 kg karmy dla krakowskiego schroniska, a przy okazji świetnie się bawiliśmy.

Dziękujemy, ze byliście z nami!

O cyklu Hau’asujemy
 

Pomaganie może być przyjemne! Dlatego co jakiś czas zapraszamy Was na koncerty, na których gościmy artystów polskiej sceny muzycznej, a z których dochód w całości idzie na potrzebujące psiaki. Za cyklem koncertów Hau'asujemy stoi idea łączenia zabawy przy dobrej muzyce z możliwością pomagania psiakom ze schronisk. Dodatkowo wydarzenie gromadzi wokół siebie środowisko miłośników zwierząt, dzięki czemu zawsze możecie liczyć na prawdziwie rodzinną atmosferę i dużo dobrej energii! Będzie się działo - stay tuned!

ZERKNIJ NA TO: