nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
hau’asujemy
Mikromusic + WNDKR
ZA NAMI
15.03.2014

Sobota

Klub Hybrydy

Warszawa

19:00

- 22:00

15 marca 2014 odbył się trzeci koncert z cyklu Hau’asujemy dla Karmimy Psiaki. Od godziny 18:30 w warszawskim klubie Hybrydy gromadzili się fani zespołu Mikromusic i Michała Wendekera.

Ten wyjątkowy wieczór rozpoczął się koncertem Michała Wendekera, który oczarował uczestników wydarzenia swoją oryginalną barwą głosu i nieprzeciętnymi umiejętnościami wokalnymi. Imprezę zwieńczył występ zespołu Mikromusic. Każda minuta ich koncertu zachwycała muzyczną jakością i dawką przekazywanych ze sceny emocji. 

Towarzysząca imprezie zbiórka karmy zakończyła się olbrzymim sukcesem. Uzbieraliśmy niemal 100 kg jedzonka dla Psiaków. Karma oraz inne potrzebne rzeczy zebrane podczas Hau’asowania trafiły do schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim. Po raz kolejny udało połączyć się dobrą zabawę z pomaganiem!

Dziękujemy, że byliście z nami!

O cyklu Hau’asujemy
 

Pomaganie może być przyjemne! Dlatego co jakiś czas zapraszamy Was na koncerty, na których gościmy artystów polskiej sceny muzycznej, a z których dochód w całości idzie na potrzebujące psiaki. Za cyklem koncertów Hau'asujemy stoi idea łączenia zabawy przy dobrej muzyce z możliwością pomagania psiakom ze schronisk. Dodatkowo wydarzenie gromadzi wokół siebie środowisko miłośników zwierząt, dzięki czemu zawsze możecie liczyć na prawdziwie rodzinną atmosferę i dużo dobrej energii! Będzie się działo - stay tuned!

ZERKNIJ NA TO: