nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
inne
Psiakowe Śniadanie w Parku Bednarskiego
ZA NAMI
27.08.2016

Sobota

Park im. Wojciecha

Bednarskiego

10:00

- 14:00

W sobotę 27 sierpnia spotkaliśmy się na „Psiakowym Śniadaniu w Parku Bednarskiego” w Krakowie, by razem z czworonożnymi towarzyszami z Fundacji „Dar Serca” pospacerować w słoneczne przedpołudnie.

Wydarzenie miało na celu promowanie i popularyzację odpowiedzialnych adopcji oraz wymianę doświadczeń.

Spacer był połączony z zabawami z bezdomniakami, pokazem sztuczek, nauką komend, w których każdy z Uczestników mógł sprawdzić się z Psiakiem, a przy okazji czerpać z tego ogromną radość i satysfakcję.

Po powrocie ze spaceru rozpoczęliśmy wykład eksperta Pani Moniki Suchowiak – specjalizującej się w komunikacji psów, zajmującej się szkoleniem psów w Myślenicach. Pani Monika opowiedziała nam m.in. o tym jak budować więź z psem, o komunikacji na spacerze, co pies mówi i skąd mogą się brać zachowania problemowe. W międzyczasie Psiaki posiliły się smakołykami i napiły wody.

„Psiakowe śniadanie” upłynęło w miłej, piknikowej atmosferze, a jak się szczęśliwie okazało, tuż po wydarzeniu dzięki spacerowi i ogłoszeniom dom znalazły: Iris, Moon, Minutka i Pluto.

Wspólnymi siłami udało nam się zebrać 64,5 kg specjalistycznej karmy, która jeszcze tego samego dnia pojechała do podopiecznych Fundacji „Dar Serca”.

Wszystkim Uczestnikom spaceru dziękujemy za ogromne serca okazane bezdomnym Psiakom i pozytywną energię. Dzięki Wam mogły zaznać choć trochę miłości od człowieka i spędzić rewelacyjnie czas! JESTEŚCIE NAJLEPSI!!!

PARTNERZY:
ZERKNIJ NA TO: