nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
inne
Karmimy Psiaki na Pikniku Zwierzaka
ZA NAMI
20.05.2017

Sobota

Błonia

Krakowskie

10:00

- 18:00

W sobotę 20 maja na krakowskich Błoniach odbył się „Rodzinny Piknik Zwierzaka”, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć w roli partnera wydarzenia. 

Dzięki Waszym ogromnym sercom, kweście do puszek oraz sprzedaży gadżetów udało się nam zebrać 379,60 zł oraz 16 kg pełnowartościowej karmy, chrupiące przysmaki i akcesoria dla psiaków, które zostały przekazane dla Małopolskiej Organizacji na Rzecz Natury.

Atrakcje, które przygotowaliśmy dla miłośników zwierząt, niosły za sobą zarówno edukację, realną pomoc tym słabszym, a także pozwoliły na wymianę doświadczeń między właścicielami psiaków.

Uczestnicy „Rodzinnego Pikniku Zwierzaka” mieli możliwość: porozmawiania z członkami zespołu naszej Fundacji na temat: KARMY, EDUKACJI i ADOPCJI; skorzystania z porad psiego trenera – Moniki Kowalskiej z Uniwerek ObiFru , sprawdzenia na torze przeszkód nie tylko sprawności swoich pupili, ale przede wszystkim porozumienia i relacji właściciela ze swoim zwierzakiem, skorzystania ze swoim psem z zabawek edukacyjnych, pobudzających psi nos i umysł, a także zobaczenia pokazów sportowego posłuszeństwa psiaka; zobaczenia jak powinna wyglądać Pierwsza Pomoc dla Zwierząt, której lekcję pokazową przeprowadzili Zoopiekunowie; skosztowania wypieków „z sercem” oraz orzeźwiającej lemoniady, a także odwiedzenia kącika dla dzieci, na którym na najmłodszych czekały gry i zabawy edukacyjne oraz malowanie buziek. Nie zabrakło również naszych gadżetów, słodkości rozdawanych przez niebieskiego psiaka oraz humorów, które nad wyraz nam dopisywały.

Dziękujemy za Waszą obecność i przekazane wsparcie! Pamiętajcie, dobro zawsze wraca ze zdwojoną siłą!

PARTNERZY:
ZERKNIJ NA TO: