nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
inne
KARMIMY PSIAKI Z MOHITO LITTLE FRIENDS
ZA NAMI
04.11.2017

Sobota

Forum Przestrzenie

ul. Marii Konopnickiej 28

11:00

- 18:00

Kilka tygodni przygotowań, aby wspólnie przez kilka godzin zamienić FORUM Przestrzenie w ferajnę dla Psiaków. Przez 7 h działo się tyle, że ciężko było nadążyć, głównie za tryskającymi energią psiakami. Na szczęście, dajecie tyle pozytywnej mocy, że nie było mowy o żadnym zmęczeniu. <3

Na rozgrzewkę wyprowadziliśmy Psiaki z fundacji DAR SERCA Fundacja Dla Zwierząt na spacer. Do pomocy zebrali się wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli. Spragnione uwagi Psiaki, dosłownie wyrywały się do ludzi. Dla nich to był niezwykły dzień, przez moment mogły się poczuć, jak Psiaki, które mają normalny dom.

Kolejnym punktem na naszym Psiakowym wydarzeniu były wykłady i warsztaty poprowadzone przez Balans.dog Magdalena Śliwerska. Pani Oliwa Osman podzieliła się swoją fachową wiedzą na temat tego, jak wychowywać Psiaka i odpowiedziała na wszystkie nurtujące pytania Uczestników.

Zaraz po tym Monika Ostolka zebrała chętną ekipę do zrobienia domowych zabawek dla swoich Psiaków. Gryzaki z ubrań cieszył się dużym zainteresowaniem i rozruszał nasze Psiaki do wspólnej zabawy!
Przez cały dzień można było oglądać najnowszą kolekcje Mohito Little Friends, stworzoną z myślą o naszych czworonożnych przyjaciołach i ich Opiekunach

Uczestnicy, którzy chcieli w kompleksowo zadbać o wygląd swojego czworonoga mogli oddać Psiaka w profesjonalne ręce Strzyżeł. Nowa fryzura, podcięte pazurki i nasz pupil był nie do poznania!

Esteci również mieli co podziwiać, bo piękna wystawa zdjęć bezdomnych Psiaków zrobiona przez Iza Łysoń Arts, przyczyniła się do tego, że jeden Psiak już został adoptowany, a o kolejne wypytywali uczestnicy wydarzenia. Mamy nadzieję, że już wkrótce dotrą do nas wieści o adopcji wszystkich pozostałych psiaków. <3

Głodni nie tylko wrażeń mogli skusić się na pysznego hot-doga oraz wypić mojito, z którego dochód został przekazany na naszą akcję.

Do puszek wrzuciliście 2 698,33 zł, a łączny dochód za zakup hot dogów i mojito wyniósł 1 365 zł. Przekazano ponad 67 kg karmy. Dzięki Wam zebraliśmy 4 063,33 zł❗ Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego finału.

Przede wszystkim ogromne podziękowania dla Was, za to, że przyszliście i wypełniliście miejsce dobrą energią i poczuciem jedności w robieniu czegoś dobrego dla Psiaków. Podziękowania również należą się dla Współorganizatorów: Mohito, FORUM Przestrzenie oraz dla Partnerów: Oliwii Osman Balans.dog, Ostolka, Strzyżeł, Dar Serca Fundacja Dla Zwierząt, Iza Łysoń Arts, Hotel dla zwierząt "u Ani" – bez Was nie odbyłoby się to wspaniałe wydarzenie.

ZERKNIJ NA TO: