nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
inne
ŁAPiemy wiosnę z Karmimy Psiaki
ZA NAMI
17.03.2018

Sobota

Metaforma Cafe

Powiśle 11,

12:00

- 18:00

Wydarzenie ŁAPiemy wiosnę z Karmimy Psiaki już za nami. Mamy nadzieję, że pozytywną energią przywołaliśmy w końcu troszkę ciepła i słonka. :)

Dzięki Wam na wydarzeniu zebraliśmy 322,31zł oraz 30 kg. karmy dla psów. Karmę przekazaliśmy na rzecz Psiaków z GŁOS PSA - inspektorat ds. ochrony zwierząt.
Podczas wydarzenia dowiedzieliśmy się jak wygląda życie Psiaków pracujących w Policji. Odwiedziły nas dwie, przeurocze suczki wraz ze swoimi przewodnikami z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Dodatkowo mogliśmy posłuchać wykładu o dogoterapii, który poprowadziła Gabriela – inspektor z Fundacja Głos Psa.

W wydarzeniu czynny udział wzięły też Wasze Psiaki! Miały okazję przejść trening posłuszeństwa pod czujnym okiem Joanny Czerwińskiej z PiesPrzyjaciel.pl. Po raz kolejny mieliśmy okazję własnoręcznie wykonać szarpaki dla naszych zwierzaków. Warsztaty z ich tworzenia prowadziła Aleksandra Kopańska. <3 Na koniec dnia miało miejsce rozstrzygnięcie naszej loterii. Zwycięzcy otrzymali wspaniałe nagrody, które ufundowali: Projekt Pies, Come Come Escape Room oraz GospArt/ GospArt.
Dziękujemy, a szczęśliwcom jeszcze raz gratulujemy! :)

Były z nami także psiaki do adopcji, podopieczni Fundacja Głos Psa. Ich piękne, wykonane przez Naomi Muras zdjęcia, mogliście podziwiać jeszcze przez kilka następnych dni w Metaformie. ;) Przede wszystkim ogromne podziękowania dla METAFORMA Cafe. Bez Was nie byłoby tego wydarzenia! <3 Macie wielkie serducha. <3 Dziękujemy również wszystkim partnerom: PsiElementarz, Projekt Pies, Zamerdani, COPY Landia oraz wszystkim, dwu i czworonożnym, którzy przyszli i przynieśli ze sobą niesamowitą energię!

PARTNERZY:
ZERKNIJ NA TO: