nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
Maraton Zumba
Zumba Kraków
ZA NAMI
15.11.2014

Sobota

Pawilon Sportowo-Dydaktyczny UEK

ul. Rakowicka 27

17:00

- 20:00

Pomaganie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne – a przynajmniej tak powiedzieć mogą wszyscy Ci, którzy sobotni wieczór spędzili z nami na pierwszym z cyklu Maratonów Zumby dla akcji Karmimy Psiaki!

Prawie 200 sprzedanych biletów, 10 instruktorów, 100kg przyniesionej karmy, która trafiła do Schroniska w Krakowie – zaś radości z działania nie zmierzy żadna miara!

Maraton trwał trzy godziny – i były to trzy godziny absolutnej, niezwykłej, niesamowitej wręcz energii i żywiołu, który porwał wszystkich bez wyjątku! Fantastyczni ludzie, niezapomniana atmosfera i wszechobecny uśmiech, który nad wyraz dopisywał. Wydarzenie nie udałoby się, gdyby nie wszyscy Ci, którzy pomagali nam w jego stworzeniu! Szczególne podziękowania należą się dla naszych wspaniałych Instruktorów w obsadzie: Basia Nigra, Magdalena Neisser, Małgorzata Śliwińska, Alicja Ożóg, Polina Kyshyshian, Kasia Gnich, Jacek Roszak, Ryszard Gotlib, Dariusz Kras, którzy swoimi występami sprawili, że ten wieczór był dla wszystkich Zumbowiczów absolutnie wyjątkowy!

O cyklu Maraton Zumba® Fitness
 

Czy wcześniej w Waszym mieście mieliście możliwość zatańczyć w rytm Zumby, spalić zbędne kalorie, a przy tym pomóc Psiakom ze schronisk? Teraz pojawia się taka szansa! Od listopada 2014 organizujemy cykl Charytatywnych Maratonów Zumba® Fitness dla Psiaków w największych polskich miastach! Za nami Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Rzeszów, Warszawa i Piła. Wydarzenia te gromadzą entuzjastów tańca i fanów zwierzaków, aby razem, w rytm gorącej Zumby, wesprzeć bezdomne czworonogi. Gwarancją rewelacyjnej zabawy jest znakomity skład instruktorski, energetyczna muzyka, a także słuszny cel maratonu, który naładuje Wasze baterie na nadchodzące miesiące. Dołączajcie do naszej roztańczonej społeczności!

ZERKNIJ NA TO: