nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
Maraton Zumba
Zumba Wrocław
ZA NAMI
25.01.2015

Niedziela

Wrocław

ul. Chełmońskiego 43

16:00

- 19:00

Styczniowy wieczór spędziliśmy na drugim z cyklu Maratonów Zumby dla akcji Karmimy Psiaki! 

301 uczestników, 13 instruktorów, 134 kg zebranej karmy to wynik Waszych ogromnych serc! Roztańczonym krokiem pierwsi uczestnicy zaczęli pojawiać się już na godzinę przed wydarzeniem, przynosząc ze sobą ogromne worki karmy, które zostały przekazane do Schroniska we Wrocławiu. Zebraliśmy aż 5940 zł, za które zakupiliśmy 560 kg karmy specjalistycznej do 3 schronisk.

Żywiołowa muzyka i jeszcze bardziej energetyczni Instruktorzy wyciskali z uczestników trzecie, piąte i dziesiąte poty, nie pozwalając ani na chwilę nudy. O dobrą zabawę i Waszą kondycję zadbali niesamowici Prezenterzy: Agnieszka Ginardo, Iza Kucza, Magda Sanojca, Marika Wójtowicz-Puchalska, Paulina Szygenda, Alicja Turczyńska-Bryl, Roksana Iwańska-Kutypa, Polina Kyshyhian, Przemek Waszczyszczyn, Ryszard Gotlib, Michał Kurpet, Jacek Roszak. Ich rewelacyjne występy zostały zwieńczone stretchingiem w wykonaniu Psiaka, do piosenki „Puszek okruszek”.

Kochani dziękujemy za to, że z nami byliście i pokazaliście, że pomagać można zupełnie „przy okazji”!

O cyklu Maraton Zumba® Fitness
 

Czy wcześniej w Waszym mieście mieliście możliwość zatańczyć w rytm Zumby, spalić zbędne kalorie, a przy tym pomóc Psiakom ze schronisk? Teraz pojawia się taka szansa! Od listopada 2014 organizujemy cykl Charytatywnych Maratonów Zumba® Fitness dla Psiaków w największych polskich miastach! Za nami Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Rzeszów, Warszawa i Piła. Wydarzenia te gromadzą entuzjastów tańca i fanów zwierzaków, aby razem, w rytm gorącej Zumby, wesprzeć bezdomne czworonogi. Gwarancją rewelacyjnej zabawy jest znakomity skład instruktorski, energetyczna muzyka, a także słuszny cel maratonu, który naładuje Wasze baterie na nadchodzące miesiące. Dołączajcie do naszej roztańczonej społeczności!

ZERKNIJ NA TO: