nasze działania
POWRÓT DO WYDARZEŃ
Maraton Zumba
Zumba Rzeszów
ZA NAMI
12.09.2015

Sobota

GolKlub Rzeszów

Trzebownisko 928 b

16:30

- 19:30

Już po raz szósty, tym razem w Rzeszowie, zgromadziliśmy entuzjastów tańca i fanów zwierzaków, aby razem w rytm gorącej Zumby, wesprzeć bezdomne czworonogi.

167 uczestników, 9 instruktorów, 102 kg zebranej karmy na rzecz rzeszowskiego schroniska – to kolejny imponujący wynik na który zapracowaliśmy wspólnymi siłami!

Sobotnie popołudnie rozpoczęliśmy od energetycznej rozgrzewki, którą poprowadził Jacek Roszak z Konina - Współorganizator ogólnopolskich Maratonów Zumby dla Karmimy Psiaki. Niesamowita energia oraz układy do zumbowych hitów wszechczasów już od samego początku poderwały wszystkich Uczestników do tańca! Na scenę wkroczyli znani i lubiani instruktorzy z Rzeszowa, Jasła, Krosna, Dębicy, którzy wykazali się ogromną charyzmą sceniczną i profesjonalizmem! Swoją obecnością zaszczycili nas Prezenterzy: Weronika Antoniewicz, Karolina Kamińska, Viktoriya Kaurova, Marzena Miczałowska, Katarzyna Przepiórka-Caputa, Gabriela Michalska, Paulina Fałat-Kosiek, Paulina Gruszka .

Kochani Instruktorzy, to Wy stworzyliście unikalną atmosferę, wywołując radość na twarzy każdego Zumbaholika.

Dziękujemy za to, że z nami byliście i pokazaliście, że pomagać można zupełnie „przy okazji”!

O cyklu Maraton Zumba® Fitness
 

Czy wcześniej w Waszym mieście mieliście możliwość zatańczyć w rytm Zumby, spalić zbędne kalorie, a przy tym pomóc Psiakom ze schronisk? Teraz pojawia się taka szansa! Od listopada 2014 organizujemy cykl Charytatywnych Maratonów Zumba® Fitness dla Psiaków w największych polskich miastach! Za nami Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Rzeszów, Warszawa i Piła. Wydarzenia te gromadzą entuzjastów tańca i fanów zwierzaków, aby razem, w rytm gorącej Zumby, wesprzeć bezdomne czworonogi. Gwarancją rewelacyjnej zabawy jest znakomity skład instruktorski, energetyczna muzyka, a także słuszny cel maratonu, który naładuje Wasze baterie na nadchodzące miesiące. Dołączajcie do naszej roztańczonej społeczności!

ZERKNIJ NA TO: