NASZE DZIAŁANIA / KAMPANIE SPOŁECZNE
Podsumowanie:
 

Akcja "Czytamy dla Karmimy Psiaki" zaczęła się niepozornie. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w 2013 roku postanowiliśmy zorganizować w Krakowie wraz z portalem Bookeriada.pl kiermasz książek, podczas którego każdy mógł oddać lub zakupić książkę za symboliczną kwotę, tym samym wspierając psiaki. Wasze zainteresowanie, kilogramy przesłanych książek i życzliwość oraz efekty akcji sprawiły, że postanowiliśmy nadać jej charakter ogólnopolski.

Tym samym od stycznia do czerwca 2014. zorganizowaliśmy kiermasze w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku i Katowicach. Spotkaliśmy się z miłośnikami czworonogów na książkowych kiermaszach, a łącząc dobrą zabawę, kulturę i edukację pomagaliśmy bezdomnym psiakom. Dochód z akcji przeznaczaliśmy na zakup karmy dla 8 miejscowych schronisk. które na co dzień opiekują się porzuconymi zwierzętami. Podczas wydarzeń prowadziliśmy zbiórkę wszelkich potrzebnych rzeczy bezdomnym psiakom takich jak koce, zabawki, smycze oraz promowaliśmy adopcje czworonogów z danego miasta.

Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie Wy! Do inicjatywy włączyły się znane osobistości, lokale, firmy, wydawnictwa, uczelnie oraz media. Ponad tysiąc osób wzięło udział w akcji kupując książki, tyle samo oddając swoje lektury.

Efekt?
 
0

sprzedanych książek

0

kiermaszy książek

0

największych polskich miast

0

kg zakupionej karmy

Galeria
 
Podziękowania
 

Serdeczne podziękowania kierujemy dla naszych Partnerów bez których akcja nie mogłaby mieć miejsca.

01.
WŁAŚCICIELOM LOKALI:

Między Nami Cafe w Krakówie
Forum Przestrzenie w Krakówie
Stacja Cafe w Poznaniu
Niebostan w Łódzi
Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu
Biała Małpa w Katowicach
Alternatywa w Gdańsku

02.
ZA PRZEKAZANIE KSIĄŻEK:

Księgarni Hatteria.pl
Portalowi lubimyczytać.pl
Wydawnictwu Universitas
Wydawnictwu Czerwony Konik
Wydawnictwo Alter

03.
MEDIOM, ZA PROMOWANIE:

Studenckie Radio Żak
RMF MAXXX
Radio Nowinki Politechnika Krakowska
KRK.FM
dlastudenta.pl
mmkraków
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łózka!

oraz Drukarni Copylandia za materiały reklamowe w postaci plakatów i ulotek, które pozwoliły nam dotrzeć z promocją do jeszcze większej liczby osób.

Dziękujemy!

ZERKNIJ NA TO: