NASZE DZIAŁANIA / KAMPANIE SPOŁECZNE
Opis kampanii:
 

Twarzami kampanii "Nie kupuj - adoptuj" były trzy znane polskie blogerki modowe: Katarzyna Gorol - Jestemkasia.com, Karolina Ościk - Cajmel.pl oraz Paulina Jagodzińska z beauty-fashion-shopping.pl.

Dziewczyny stanęły do walki o znalezienie domów dla wybranych przez siebie psów z lokalnych schronisk. W pierwszym etapie - teaserowym - zamieszczały na własnych fanpage’ach grafiki w tle ze swoim zdjęciem i dopiskiem „Szukam domu…”.

Premiera głównej części kampanii miała miejsce 15 marca podczas koncertu charytatywnego Hua’asujemy w warszawskim klubie Hybrydy. W wydarzeniu udział wzięły zaangażowane w akcję blogerki, a dla gości zagrał zespół Mikromusic oraz Michał Wendeker.

W trakcie kampanii uczestniczki na swoich blogach opisały wybrane przez siebie psy i wstawiały ich zdjęcia. W celu wzmocnienia przekazu, używały również innych kanałów komunikacji, jak serwisy społecznościowe i media. W działaniach wykorzystano również bilbordy, które rozmieszczono w miastach blogerek: Łodzi, Poznaniu i Katowicach.

Do kampanii zaprosiliśmy wielu blogerów, którzy dzięki swoim możliwościom wpływania na zwyczaje i zachowania odbiorców promowali świadome adopcje. Blogerki chętnie odwiedzały schroniska i opisywały wizyty na blogach, by znaleźć domy dla bezdomnych psiaków. Kampania okazała się bardzo skuteczna, ponieważ każdy z promowanych na blogach czoronogów znalazł dom!

Galeria
 
GRAFIKI TEASEROWE
BILBORDY
ZDJĘCIA PROMUJĄCE
Karolina Ościk
Kasia Gorol
Paulina Jagodzińska
Blogerki
 

które wzięły udział w akcji:

Paulina Jagodzińska - beauty-fashion-shopping.pl
Karolina Ościk - www.cajmel.pl
Kasia Gorol - jestemkasia.com
Ola Szepczynska - poziom.blog.pl
Ania Pawlak - jedwabna.me
Anna Slaweta i Karol - annaslaweta.com
Paulina - daisyline.pl

ZERKNIJ NA TO: