NASZE DZIAŁANIA / KAMPANIE SPOŁECZNE
Cel osiągnięty!
 

Aby rozwiązać wspomniany problem, stworzyliśmy platformę, dzięki której internauci mogli tworzyć „poMOCne” grupy i gromadzić karmę dla wybranej przez siebie placówki.

Wystarczyło wejść na stronę karmimypsiaki.plzalogujsiedopomagania, stworzyć swoją grupę, czyli zostać liderem, zaangażować członków (znajomych, przyjaciół, rodzinę) i można było działać! Jedna osoba zalogowana w grupie zapewniała jeden posiłek dla bezdomnego czworonoga! Członkowie grup mogli również maksymalizować pomoc, dokupując dodatkowe posiłki. Dokupione posiłki były następnie pomnażane przez organizatorów #ZalogujSieDoPomagania. Karmę na rzecz projektu zapewnił partner akcji Karmimy Psiaki.

#ZalogujSieDoPomagania umożliwiało również organizowanie fizycznych zbiórek karmy, które po dostarczeniu przez organizatora protokołu przekazania, były wliczane w ilość zebranych w danej grupie posiłków.

Cała inicjatywa działała na zasadzie grywalizacji – grupy konkurowały ze sobą o to, która zbierze najwięcej karmy. Na stronie projektu znajdował się ranking, który był automatycznie aktualizowany i pokazywał rzeczywistą ilość zgromadzonej karmy – ilość zalogowanych osób, ilość zakupionych posiłków (podwojonych) i ewentualnie, ilość karmy zebranej podczas zbiórki fizycznej.

Projekt ruszył 14 marca i trwał do 30 czerwca 2016 roku.

Wyniki kampanii
 
0

nakarmionych zwierzaków

0

organizacji otrzymało pomoc

0

osób wzięło udział w akcji

0

kg przekazanej karmy

0

zasięgu social media

0

144 publikacje w mediach o łącznej wartości 122 399 zł

SPONSOR KARMY:
Ranking grup:
 

W projekt zaangażowały się gwiazdy i blogerzy, m. in. Honorata Skarbek, Martyna Wojciechowska, Maciek Sieradzky, Paula Jagodzińska i Sylwia Nowak.

Wokalistka Honorata Skarbek zaangażowała do pomagania najwięcej osób! Do jej grupy zalogowało się 1385 oczłonków, co pozwoliło nakarmić aż 1623 bezdomne Psiaki!

Finalnie największą pomoc przekazała 16-latka Klaudia Szubert. W grupie Klaudii ”Razem możemy więcej!” zalogowało się mniej osób, jednak zorganizowała ona zbiórkę fizyczną, która ostatecznie zapewniła posiłki dla 1908 Psiaków ze Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt Koty Psy i My w Wodzisławiu Śląskim.

NAZWA GRUPY ZEBRANE POSIŁKI
01. Razem możemy więcej! 1908
02. Honorata Skarbek 1623
03. Drużyna Orzeszków 1415
04. Zbiórka karmy - Sulnówko (Świecie) 1255
05. Hajnowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ciapek 1150
06. Stargardzkie bezdomniaki 737
07. Podaj Łapę - WSOSP Dęblin 703
08. State Street Bank Polska oddział w Krakowie 630
09. OTOZ Animals Oświęcim 537
10. Schronisko dla Psów w Sokołowie Podlaskim 526
ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ
ZERKNIJ NA TO: