NASZE DZIAŁANIA / KAMPANIE SPOŁECZNE
Cel osiągnięty!
 

Dzięki Twojemu zaangażowaniu zbiórka na portalu wspieram.to zakończyła się sukcesem!

Od teraz możemy zacząć tworzyć serwis, który będzie bazą pro-zwierzęcych hoteli i hoteli dla zwierząt. Dzięki serwisowi razem zmniejszymy liczbę porzuceń zwierząt w wakacje!

Oczywiście nadal możesz pomagać Psiakom!
Najbardziej zależy nam na regularnym wsparciu:

WESPRZYJ NAS
Wyniki kampanii
 
0

gwiazd sesji zdjęciowej

0

zasięg social media

0

kg przekazanej karmy

0 MLN

dotarcie publikacji*

* Według danych Press Service
0

publikacji w mediach o łącznej wartości 273 000 zł

Opis kampanii
 
01.
PROBLEM

W schroniskach na terenie całej Polski znajduje się ponad 100 tys. bezdomnych psów. W okresie wakacji ta liczba znacznie wzrasta, wielu ludzi wyjeżdżając na urlop nie wie co zrobić ze swoim zwierzakiem i po prostu go porzuca. Psiaki zostają przywiązane do drzewa w lesie, lądują w śmietnikach czy w odludnych miejscach.

02.
DANE

Według danych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, co roku w miesiącach wakacyjnych, liczba zwierząt w schroniskach wzrasta o ponad 20%. Równocześnie w tym okresie spada liczba adopcji.

03.
ROZWIĄZANIE

Pomóż nam przeciwdziałać porzuceniom i stworzyć portal internetowy dla właścicieli psów, na którym będą oni mogli znaleźć informacje o hotelach dla zwierząt w całej Polsce lub zaplanować urlop ze swoim zwierzakiem, wyszukując noclegu przyjaznego czworonogom. Wesprzyj nasz projekt na wspieram.to!

Porzucenie psa to jedna z najgorszych rzeczy, jakie można mu zrobić. Zwierzę zostawione samo w obcym miejscu cierpi, boi się, nie rozumie dlaczego nie jest już ze swoją rodziną. Wyjazd na wakacje NIGDY nie powinien być powodem do opuszczenia czworonoga, Twojego przyjaciela. Istnieje bardzo wiele innych rozwiązań, trzeba tylko wiedzieć gdzie ich szukać!

Jesteśmy pewni, że stworzenie portalu z bazą danych psich hoteli i hoteli przyjaznych zwierzętom zmniejszy ilość porzuceń czworonogów w wakacje. Wielu właścicieli nie wie, że pod ich nieobecność ktoś może zająć się ich Psiakiem lub że mogą go zabrać ze sobą.

Zobacz wszystkie zdjęcia promujące kampanię:
 
ZERKNIJ NA TO: