NEWSYWASZE HISTORIE

Traktujesz psa jak członka rodziny? Ten tekst jest dla Ciebie!

Miłość do czworonogów w naszym domu trwała od zawsze, ale nie sądziłam, że można traktować psa jak członka rodziny. Jednak, gdy niespodziewanie rodzice przywieźli do domu to słodkie stworzenie – narodziło się uczucie milion razy silniejsze.

W naszym domu pojawił się cocker spaniel angielski, który od razu skradł serca wszystkich domowników oraz sąsiadów. Nazwaliśmy go Elmo.

Elmo stał się częścią naszej rodziny

Pojawienie się nowego domownika przerodziło się w stan permanentnej miłości i z każdym dniem narasta. Elmo wytrwale uczył się załatwiać swoje potrzeby w wyznaczonym do tego miejscu, rozpoznawał nowe zakamarki w domu.

Z czasem wyszedł w końcu na swój pierwszy dłuższy spacer. Przyzwyczajał się do nowych sytuacji, miejsc. Uwielbia jazdę samochodem. Zdobył już psich przyjaciół, jednak najbardziej upodobał sobie aportowanie piłki na świeżym powietrzu. Dziś Elmo ma rok i 3 miesiące i jest częścią naszej rodziny.

Zdecydowanie mogę powiedzieć ze była to miłość od pierwszego wejrzenia. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego przyjaciela.


 Autorka tekstu: Natalia Szwabowicz

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button