NEWSY

Kolejna edycja akcji #CharytatywnaChoinka dobiegła końca – ponad pół miliona dla bezdomniaków.

To już 6 edycja akcji i kolejna rekordowa suma, którą zebraliśmy.

524 888,41 zł zebrano w postaci darowizny finansowej i rzeczowej w ubiegłorocznej już akcji #CharytatywnaChoinka organizowanej przez Karmimy Psiaki (Fundacji Sarigato). Ta wyjątkowa inicjatywa objęła swoim zasięgiem pomocy 1276 bezdomnych zwierząt z 76 sprawdzonych przytulisk z całej Polski. Psiaki i kociaki otrzymały 56187 paczek z konkretnym zapotrzebowaniem dla danego czworonoga, w tym 20 202,63 kg karmy i przysmaków, 2 056 opakowań leków i specjalistycznych suplementów, 1 908 sztuk akcesoriów. 

 

Wielkie dzięki dla wszystkich darczyńców za wsparcie. W Karmimy Psiaki wierzymy, że każdy nasz futrzany przyjaciel zasługuje na godne życie pełne miłości człowieka. Jesteście niesamowici! Z pewnością wrócimy z akcją #CharytatywnaChoinka za rok.

– Iwona Duda, Prezeska Fundacji Sarigato.

Zasięg kampanii

Ambasadorzy

Partnerzy akcji

 

Pierwsze prezenty już trafiły do naszych bezdomniaków.

Akcja trwała od 6 listopada do 27 grudnia 2023 roku. Jej punktem kulminacyjnym było oficjalne wręczenie części prezentów, które jeszcze przed świętami trafiły do schroniska w Boguszycach Małych k. Rawy Mazowieckiej, prowadzonego przez Fundację Ostatnia Szansa. Prezenty wręczyliśmy razem z naszym partnerem głównym, właścicielem marek Vet Expert i RAW PALEO.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia:

Poszukiwani wolontariusze

Schronisko z otwartymi ramionami przyjmie wolontariuszy, którzy chcą pomóc zwierzakom! Uwierzcie nam, wszystkie są tak samo urocze i wdzięczne za każdą pomoc. Schronisko znajduje się tylko godzinę drogi od Warszawy.
 
Sprawdźcie sami, jakie cudowne zwierzaki brały udział w akcji #CharytatywnaChonka.
 

Jak możecie wspierać nas dalej?

Przekaż 1,5% podatku na rzecz Fundacji Sarigato, cel szczegółowy: Karmimy Psiaki. Zapewniamy, że przełoży się to na realną pomoc dla bezdomnych Psiaków i Kociaków. 

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak pomagamy kliknij tutaj.

Bądź na bieżąco z naszymi akcjami pomocowymi. Dołącz do naszej społeczności na Facebooku, Instagramie i TikToku!

Pokaż wiecej

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button