NEWSY

Mango – cudowny psiak potrzebuje Twojej pomocy!

 

Ogłoszenie nieaktualne.


Psiak przebywa obecnie w schronisku w Nowodworze, wcześniej był w lecznicy. Trafił do niej po wypadku ze złamaną łapką. Przebywał tam ok 8 miesięcy – niestety tydzień temu musiał opuścić lecznicę i trafił do schroniska. Zupełnie się tam nie odnajduje, w lecznicy był sam w klatce, a teraz trafił do boksu gdzie znajduje się kilkanaście innych psów. Jest zagubiony i nie wie co się dzieje. Szkoda, żeby taki młody i cudowny psiak marniał w zimnym boksie…

13620095_1199619876735701_7865886313593748785_n

Mango to średniej wielkości młody psiak, który ma zaledwie 1,5 roku. Jest pełen energii i ma sobie olbrzymie pokłady miłości do ludzi. To bardzo ciekawski, łagodny i radosny chłopak. Uwielbia kontakt z człowiekiem i widać, że głaskanie i przytulanie sprawiają mu wielką przyjemność.

Mango lubi też kontakt z innymi psami, niezależnie od płci. Mango odnajdzie się w każdych warunkach i dopasuje do każdego typu człowieka. Przyszły właściciel będzie jedynie musiał zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu, gdyż tak młody psiak z dużymi pokładami energii może nieźle nabroić w domu, jeśli nie spożyje się jego energii w odpowiedni sposób.

Mango jest już wykastrowany. Zanim dojdzie do adopcji obowiązuje odbycie wizyty przed adopcyjnej w domu przyszłego właściciela psiaka oraz podpisanie umowy adopcji. Mango jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i przeznaczony do pokochania.


Kontakt w sprawie adopcji:

Paula: 782368101

e-mail: wolontariat.nowodwor@gmail.com


Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close