NEWSY

Przegląd psich internetów #2

Wakacje ruszyły na dobre – gorąc i leniwa atmosfera rozciągają się po całej Polsce. Dzisiejszy przegląd został stworzony z myślą o lecie!

  1. Rekiny ponoć występują tylko w morzach tropikalnych, subtropikalnych oraz arktycznych. Jesteście pewni, że nie natkniecie się na tę rybę kąpiąc się spokojnie w pobliskim jeziorze? Uważajcie, bo ta bestia może Was zaatakować w najmniej spodziewanym momencie!

 

2. Lato i bezmyślni właściciele psów to bardzo niebezpieczne połączenie. Całe szczęście coraz rzadziej spotykamy zamkniętego psiaka w samochodzie kiedy jest upał, ale nie wszyscy psiarze wyzbyli się takiego zachowania. Jeśli widzisz psa uwięzionego w aucie – nie wahaj się! Rozbij szybę (ale nie tę, przy której siedzi piesek!) i uratuj życie!

 

3. Psie lody! W tym roku pierwszy raz spędzam lato w mieście z psem. Do tej pory mój psiak wakacyjny czas spędzał na Podhalu, gdzie było stosunkowo chłodno. Niestety teraz musimy zmierzyć się z nieludzko wysoką temperaturą i brakiem zimnych potoczków co krok. Postanowiliśmy znaleźć ratunek i pocieszenie w lodach! Te z poniższego przepisu są wspaniałe 🙂

 

4. Wybieracie z pupilem na wakacje? Może macie ochotę wyjechać, ale nie wiecie gdzie? Blog, którego teraz chcę Wam polecić, to Makulscy, czyli miejsce w sieci poświęcony w 100% podróżach z psiakiem! Ola, Michał i Luśka to wspaniałe trio, które wspólnie odwiedziło już m.in Skandynawię, Alpy i Sycylię. Koniecznie sprawdźcie co u nich słychać! 🙂

13417017_498820596991583_6439146812500285504_o
fot: makulscy.com

 

5. Chłodzące kamizelki lekarstwem na żar tropików! Wiedzieliście, że z troski o komfort psiaków w czasie upałów postały       specjalne kamizelki, które chłodzą czworonoga? Są one zrobione z materiału odbijającego światło, który chłodzi zwierzę przez nawet 6 godzin! Jeśli macie ochotę zgłębić temat, zapraszam na bloga Drużyny G! 

DSC_0623-1024x768
fot: Drużyna G
Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Check Also

Close
tło
SPRAWDŹ>
Close
Close