NEWSY

Święta, święta, święta…

 

Kochani, wielkimi krokami zbliżają się Święta. Spoglądając na kapryśną pogodę, chyba idą dość ostrożnie. 🙂 Panuje już jednak nastrój ciepła, pogody i radosnego oczekiwania na spotkanie z rodziną przy wigilijnym stole.

Każdy z nas zastanawia się nad tym, jaki prezent będzie najbardziej odpowiedni dla naszych bliskich. Jest wiele osób, które pod wpływem emocji, dobrego nastroju lub spontanicznego pomysłu, postanawiają uszczęśliwić drugą osobę, wręczając jej Psiaka jako świąteczny podarunek.

Dlatego ruszyliśmy z nową kampanią, która ma uświadomić jak największą liczbę osób, że zwierzęcia nie powinno się traktować jak prezent świąteczny.

Na czym polega problem?

Dane schronisk pokazują, że w pierwszych miesiącach każdego roku liczba porzucanych zwierząt wzrasta! Są one głównie ofiarą nieprzemyślanych prezentów bożonarodzeniowych i krótko po Świętach stają się bezdomne…

Aby temu zapobiec, stworzyliśmy pluszaka KarmimyPsiaki, którego możesz podarować swoim bliskim, zamiast żywego zwierzaka!

święta - pluszak
Zamiast Psiaka kup pluszaka!

Oprócz trafionych (i odpowiedzialnych) prezentów pod choinką życzymy Wam pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia. Pachnących świerkiem i domowym piernikiem. Spędzonych w gronie najbliższych, najlepiej z Psiakiem u boku 🙂

Mamy nadzieję, że święta upłyną Wam w spokoju, Wasza choinka będzie mienić się wszystkimi kolorami a wigilijny stół wypełnią smakołyki

Na Nowy Rok zaś życzymy samych szczęśliwych dni oraz jedynie miłych niespodzianek

Kochani, to dzięki Wam możemy powiedzieć,

że warto było się starać w roku 2016.

I właśnie dla Was w 2017 chcemy się starać jeszcze bardziej.

ekipa Karmimy Psiaki
Wracajcie do nas jak najczęściej!

 

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.
bg

Podoba Ci się, jak działamy?

Pomóż nam się rozwijać i przekaż 1 %
na rzecz naszej fundacji.

Fundacja Sarigato

KRS 0000445475

Cel szczegółowy:

Karmirmy Psiaki

Pomagam

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close