PSIAKI DO ADOPCJI

Szczotek – młody psiak dorasta za kratami schroniska

psiak SzczotekOgłoszenie nieaktualne


Szczotek to przepiękny pies średniej wielkości. Do schroniska trafił w lutym 2016 roku jako szczeniak. Niebawem został adoptowany i po 2 tygodniach, po doszczętnym zdewastowaniu mieszkania, został oddany.

Szczotek jest młodym psem, urodzonym w październiku 2015 r. To młody psiak, dlatego wielu złych nawyków można go jeszcze oduczyć. Jest bardzo aktywny, silny i trudny do opanowania. Wymaga wiele cierpliwości, czasu i pracy. Opiekunowi, który poświęci swoją energię na ułożenie psiaka, Szczotek z pewnością odwdzięczy się bezgraniczną miłością na wiele lat.

 

Raczej odradzamy adopcję Szczotka do mieszkania. Osoby zainteresowane adopcją zachęcamy do uprzedniego spaceru i zapoznania się z psiakiem.psiak Szczotek

Czas ucieka, a Szczotek dorasta w schronisku, za kratami.

Nikt nie jest w stanie zdecydować się na jego adopcję, co bardzo nas martwi… Jak wiele innych psów w schronisku został skazany na taki los nie z własnej winy. Za to, że jest jaki jest. Przy pomocy doświadczonego opiekuna może stać się wspaniałym towarzyszem. Zasługuje na szansę.

psiak Szczotek

Po zachowaniu tego pieska widać, jak bardzo przykrzy mu się w małym boksie, z którego nie ma drogi ucieczki. Jedyna ucieczka stąd to dom.


Szczotek przebywa obecnie w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Chorzowie.

Kontaktując się ze schroniskiem proszę podać numer chip psiaka – 616093900085213

Osoba chętna do adopcji musi odwiedzić schronisko osobiście i posiadać ze sobą dowód osobisty oraz obrożę i smycz dla psiaka

Telefon do schroniska: (+48) 32 249 84 52


Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.
bg

Podoba Ci się, jak działamy?

Pomóż nam się rozwijać i przekaż 1 %
na rzecz naszej fundacji.

Fundacja Sarigato

KRS 0000445475

Cel szczegółowy:

Karmirmy Psiaki

Pomagam

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close