PSIAKI DO ADOPCJI

Leon pilnie szuka domu. Pomóżmy mu uniknąć schroniska

Leon – kochany, duży miś, który ma ogromnego pecha w życiu.

Gdy trafił do schroniska, był cieniem psa. Sponiewierany, skrzywdzony, bardzo niepewny siebie przez przeszłość pełną cierpienia, krzywdy, poniżania i bólu…

Samotność go przybiła, był kompletnie załamany. Całymi dniami po prostu wegetował, siedząc niemal bez ruchu w budzie. Jego wzrok wyrażał bezkresną rozpacz i rezygnację. Nie chciał już żyć.

Dostał szansę na dom, ale wkrótce wrócił z adopcji, bo…okazał się zbyt duży. Mimo tego, że był grzeczny i posłuszny, szybko odebrano mu nadzieję na miłość i bezpieczeństwo.

Leon

Kolejnym etapem był hotelik. Niestety zamyka on działalność. Mamy dwa tygodnie na znalezienie domku, aby Leonek nie trafił do schroniska… Dla niego będzie to cios, którego może nie przeżyć :

Leonek to cudowny, psiak o gołębim sercu i łagodnym charakterze. To taki kochany, poczciwy psiak…
Ma w sobie tyle dobra i miłości, którą tak bardzo chciałby się podzielić…

Najbardziej na świecie chciałby mieć swojego człowieka.

To oaza dobroci i łagodności. Jest bardzo ufny, kontaktowy, lgnie do człowieka, uwielbia mizianki i przytulanki.  Mimo doznanych krzywd Leon wciąż jest wpatrzony w człowieka jak w obrazek. Niezłomnie ufa i bezgranicznie kocha. Nowo poznane osoby wita nie tylko merdaniem ogona, ale również lizaniem po dłoniach…
Ma w sobie dużo pokory, szybko się uczy.

Jest przy tym majestatycznie piękny, dostojny i ślicznie umaszczony.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 505 682 029

Leonek przebywa pod Warszawą. Jest pod opieką fundacji Psom na pomoc.


Więcej Psiaków do adopcji znajdziesz TUTAJ.

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button