NEWSY

HAU’ASUJEMY dla Karmimy Psiaki!

Pomaganie może być przyjemne! Dlatego co jakiś czas zapraszamy Was na koncerty, na których gościmy artystów polskiej sceny muzycznej, a z których dochód w całości idzie na potrzebujące psiaki. Za cyklem koncertów Hau’asujemy stoi idea łączenia zabawy przy dobrej muzyce z możliwością pomagania psiakom ze schronisk. Dodatkowo wydarzenie gromadzi wokół siebie środowisko miłośników zwierząt, dzięki czemu zawsze możecie liczyć na prawdziwie rodzinną atmosferę i dużo dobrej energii!

Do tej pory dla Karmimy Psiaki zagrali:

  • Misia Ff + Michał Pydo,
  • Mikromusic + WNDKR,
  • The Dumplings,
  • GOORAL + Kasia Sochacka.

Na filmiku poniżej możecie zobaczyć, jak się bawiliśmy na jednym z koncertów:

Kogo usłyszymy tym razem?

Wkrótce odbędzie się 5. koncert z cyklu „hau’asujemy – gramy dla Karmimy Psiaki”. Tym razem odbędzie się on w Krakowie! To koncert wyjątkowy, bowiem akcja będzie świętować swoje 5. urodziny!

1 grudnia 2016 r. w krakowskim klubie Szpitalna 1 odbędzie się dla psiaków zagrają młodzi i piekielnie zdolni artyści: Iza Lach i zespół BeMy. 

Muzyka IZY to żywiołowe połączenie surowych brzmień hip-hopowych, szczerości soulu i chwytliwości popu. Jej specjalnością są wpadające w ucho melodie, oryginalna harmonia i unikalny głos. Osiągnęła już niewyobrażalne sukcesy na arenie międzynarodowej (współpracowała między innymi z legendą amerykańskiego rapu – Snoop Dogiem). Nieustannie pracuje nad swoim brzmieniem, nie utożsamia się z jednym gatunkiem muzycznym.

Zespół BeMy założyli dwaj bracia, Mattia i Elie Rosinski. Absolwenci prestiżowej uczelni Academy of Contemporary Music zajęli drugie miejsce w polskiej edycji programu „Must Be The Music”. Grali na Woodstocku, Festiwalu w Jarocinie oraz pierwszym w Polsce akustycznym koncercie w ramach brytyjskiego projektu Sofar Sounds. W czerwcu 2016 roku BeMy zostali wybrani przez zespół Maroon 5 na swój support. Muzycy wystąpili w krakowskiej Tauron Arenie przed kilkudziesięcioma tysiącami osób i zrobili furorę. Od tamtego czasu BeMy bez przerwy udzielają wywiadów największym polskim mediom i grają koncerty, na których gromadzi się coraz więcej fanów. Dziennikarze nadal oceniają ich występy jako niesamowite muzyczne przeżycia na najwyższym, światowym poziomie.

14718227_338016266563224_8099718767275147264_n

Dochód z BILETÓW-CEGIEŁEK zostanie w całości przekazany na rzecz akcji karmimypsiaki.pl .

Podczas koncertu z cyklu „hau’asujemy” zorganizujemy ZBIÓRKĘ KARMY oraz najpotrzebniejszych rzeczy dla Schronisko „Psie Pole” w Racławicach (koce, smycze, obroże, szelki, miski).

Pomożecie? 🙂

ZAPRASZAMY!!!


Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1708187139499437/

Bilety online: www.hauasujemy.pl

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close