PSIAKI DO ADOPCJI

Karmelek – czy dasz mu szansę na szczęście?

Historia Karmelka nie jest tak wesoła jak jego uśmiechnięty pyszczek.

zdjęcie psaBędąc jeszcze podrostkiem z nieznanych nam przyczyn trafił do jednego z najgorszych schronisk w Polsce. Był to rok 2014. Na szczęście nie był tam zbyt długo i szybko znalazł się w domu tymczasowym. Następnie znalazł dom. Ale, jak się później okazało, tylko na dwa kolejne lata swojego życia, po czym jego rodzina z powodu trudnej sytuacji życiowej oddała go pod opiekę naszej fundacji. I tak znalazł się u nas. Zdezorientowany, ze złamanym sercem…ale wciąż kochający ludzi ponad wszystko.

Karmel ma bardzo dużo zalet ale też drobne wady, które są winą człowieka i nad którymi trzeba popracować. Na pierwszy rzut oka to psiak idealny – wpatrzony w opiekuna, merdający ogonem do wszystkich, rozdający buziaki. Potrafi chodzić na smyczy, jest nauczony czystości, akceptuje suczki, koty, dzieci i mógłby się bawić bez końca. Ma sporo energii i wymaga aktywnego spędzania czasu. Uwielbia spacery i zabawki.zdjęcie psa

Problemem Karmelka natomiast jest kontakt z innymi pieskami tej samej płci. W naszej fundacji rozpoczął już pracę z behawiorystą. Wierzymy, że szybko uda się zwalczyć te problemy i pozwolić Karmelkowi w pełni cieszyć się życiem. Bo on bardzo kocha życie. Każdy jeden moment spędzony z ludźmi i swoimi zabawkami.

15057881_656447957859359_112098179_n

Szukamy dla Karmelka domu, który w razie konieczności będzie kontynuował pracę nad tymi zachowaniami. Jednak już teraz, po jego niedługim pobycie u nas, postępy są ogromne i bardzo zadowalające. Z pewnością uda się te drobne problemy wypracować. Bez nich Karmel będzie ideałem, który za swoim opiekunem pójdzie w ogień.

 

Karmel jest już gotowy do adopcji – wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Ma 3 latka. Jest niewielkich rozmiarów. Ma sportową budowę. Idealnie mieści się na kolanach. Warunkiem adopcji jest poprawne przejście procedury przedadopcyjnej.


Fundacja MORN zastrzega sobie prawo do wyboru najodpowiedniejszego domu.

Osoby zainteresowane adopcją Karmelka serdecznie zachęcamy do kontaktu:

tel: 606 213 030, email: ms.miss.jones@gmail.com


 

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close