NEWSY

Pysznie jest pomagać! PsiBufet wspiera akcję Karmimy Psiaki

Kochamy pomagać zwierzakom. Od lat staramy się wspierać schroniska, przekazywać karmę i leki najbardziej potrzebującym czworonogom, a także znajdować im nowe domy. Dlatego też ogromnie nas cieszy, kiedy do naszych działań dołączają kolejni partnerzy o wielkich sercach, tacy jak PsiBufet!

Zdrowe jedzenie jest bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu zarówno ludzi, jak i zwierząt. Jednak w pędzącym świecie nie zawsze znajdujemy czas na samodzielne przygotowanie posiłków dla nas samych, nie mówiąc już o gotowaniu dla własnych psiaków. Często karma dla psa, którą można kupić w sklepie, wcale nie jest najlepszym wyborem. Niewielka zawartość mięsa, czy tajemnicze składy mogą się negatywnie odbijać na psim zdrowiu.

Karma dla psa? Wybierz psi catering!

I tutaj z pomocą przychodzi niezwykła firma — PsiBufet. To prawdziwa rewolucja na rynku psiej karmy. Są to świeże i zdrowe dania przygotowywane specjalnie dla Twojego psa. Ich wyróżnikiem jest przede wszystkim to, że wszystkie przepisy są konsultowane z dietetykiem weterynaryjnym i ręcznie przygotowywane ze świeżych składników. Bez niepotrzebnych wypełniaczy i z dużą zawartością mięsa oraz warzyw.

PsiBufet i Karmimy Psiaki

Ale co karmienie swojego psa ma do pomocy Bezdomniakom? Bardzo wiele! PsiBufet dołączył do akcji Karmimy Psiaki i razem z nami walczy o lepszy los Bezdomniaków.

Jeśli kupujesz karmę dla psa właśnie tam, 5% kwoty Twojego zamówienia trafia właśnie do tych najbardziej potrzebujących czworonogów.

To jednak nie wszystko! Dla naszych fanów została też przygotowana specjalna promocja. Przy pierwszych dwóch zamówieniach można otrzymać aż 25% zniżki, a za zamówienia wygenerowane przez odbiorców Karmimy Psiaki, PsiBufet przekaże nawet 75 zł! Będzie to 50 zł za pierwsze zamówienie i 25 zł za drugie.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej.

Warto wziąć udział w tej akcji, bo nie tylko pomożesz bezdomnym psiakom, ale także zadbasz o własnego pupila! Bardzo się cieszymy, że udaje nam się współpracować z kolejnymi partnerami, którzy tak jak my chcą pomagać czworonogom. Wierzymy w to, że wspólnie uda nam się zmienić los niejednego, biednego zwierzaka. PsiBufet — dziękujemy!

 

Pokaż wiecej

Małgorzata Promińska

Artystyczna dusza przesiąknięta miłością do zwierząt. Wielbicielka ekologicznego stylu życia, obrończyni przyrody, żeglarka i wierna fanka swojego psa Tardisa.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Check Also

Close
tło
SPRAWDŹ>
Close
Close