PSIAKI DO ADOPCJI

Twarz się śmieje, lecz oczy pozostają smutne – adoptuj Rigmora!

Rigmor to spokojny, starszy pies, w dobrej formie. Jest wspaniałym i ujmującym kompanem spacerów – co kilka kroków zerka, czy człowiek na pewno z nim idzie 🙂

Nie znamy jego historii, ale nam dał się poznać jako cudowny psiak, który jest bardzo pozytywnie nastawiony do życia.

Bardzo cieszy się na widok człowieka, bo to oznacza jedno: pieszczoty i spacer poza mury schroniska. To, na co Rigmor tak bardzo czeka! Będzie oddanym kompanem przez resztę swoich dni. Jest wesoły i pogodny – wystarczy spojrzeć na jego uśmiechniętą mordkę.

Nie ma w nim cienia agresji, a ponadto świetnie dogaduje się zarówno z suczkami jak i innymi psami.

Bardzo chcemy, aby ktoś go pokochał i dał mu dom na ostatnie lata życia. To wspaniały, kochany pies. Nie pozwólmy mu zgasnąć w schronisku.

Rigmor przebywa w Schronisku Psitulmnie w Zabrzu (woj. śląskie), ul. Bytomska 133, 41-800 Zabrze-Biskupice. Kontakt: zwierzak@psitulmnie.pl,  (32) 271-47-97 (w godzinach pracy biura: pn-pt 10-17, sb-nd 10-15).

rigmor2 rigmor4

Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close