PSIAKI DO ADOPCJI

Czy ktoś płacze ze szczęścia na Twój widok? Gucio to przylepa!

Gucio to energiczny 8-latek w typie owczarka niemieckiego.

Czy znacie kogoś kto płacze ze szczęścia na Wasz widok? Ten psiak właśnie taki jest! Roni łzy kiedy widzi nadchodzących wolontariuszy. Kiedy już ktoś jest przy jego kojcu, Gucio przyciska całe swoje ciało do krat, aby móc mocniej przytulić się do człowieka. Ale z uwagi na to, że już drugi raz jest w schronisku, powoli traci nadzieję na dom. Nie możemy pozwolić mu się zmienić, jest taki radosny…

Jest to psiak z bardzo smutną historią – porzucony przez swojego pana trafił do schroniska. Stamtąd został adoptowany, po to by wrócić po dwóch miesiącach…Teraz czuje się zagubiony, nie rozumie dlaczego znów  stracił rodzinę.

Poza boksem Gucio bardzo się ożywia i korzysta z wolności. Uwielbia spacerować i bawić się z opiekunem.

Gucio jest nauczony czystości, toleruje suczki. Niestety nie potrafi dogadać się z samcami oraz kotami. Z uwagi na to, że psiak bywa niedelikatny w trakcie zabawy, szukamy dla niego domu bez małych dzieci. Adopcja będzie możliwa po wizycie przedadopcyjnej oraz poadopcyjnej.

Psiak przebywa obecnie w okolicach Krakowa. W razie adopcji z innego miasta możliwy jest transport Gucia.

Kontakt: 509188082 i 502425471
GucioGucio4

Tagi
Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close